На початку ХХІ століття книга і комп’ютер є найважливішими джерелами інформації. Але і книжковий світ, і комп’ютерний – це величезний лабіринт інформації.
Вміння вибрати книгу або знайти інформацію за допомогою комп’ютера – це справжнє мистецтво, якому потрібно вчитися. Тому в Мізоцькій бібліотеці протягом квітня було організовано ряд масових заходів відповідної тематики: бесіда-диспут «Бібліотека ІІІ тисячоліття», бібліотечні уроки «Книга і комп’ютер в інформаційному світі», «Дитячі сайти в Інтернеті». Школярі ознайомились із правилами користування ПК, Інтернет-мережею, віртуальними бібліотеками.
Цікавою була дискусія дітей про бібліотеки ІІІ тисячоліття і про те, чи будуть там традиційні книги, під час якої вони дійшли висновку, що книжки залишаться важливим джерелом інформації назавжди. Приємно вразили і результати аналізу відповідей на питання анкети для шестикласників «Книга у вашому житті», адже він показав, що діти чимало читають. І не тільки за шкільною програмою, а й для душі.
Тож на сьогодні актуальним для бібліотекарів є завдання працювати так, аби читачі завжди могли знайти у бібліотеці цікаві книги та поглибити знання комп’ютерної техніки.
Оксана ПАЛЬЧЕВСЬКА,
завідуюча Мізоцькою
міською бібліотекою-філією.

Comments are now closed for this entry