м. Київ
24 березня 2009 р.

     ПРОВІДНА виплатила страхове відшкодування у розмірі 91,9 тис. грн. за договором КАСКО власнику автомобіля «Porsche CAYENNE», пошкодженого в результаті ДТП у Тернопільській області.
     Під час руху водій не впорався з керуванням, і автомобіль здійснив наїзд на перешкоду. В результаті аварії було пошкоджено ліву передню і ходову частини автомобіля.  
Транспортний засіб було застраховано за ризиками ДТП, пожежа, стихійні лиха, протиправні дії третіх осіб. 

 

ДОВІДКА
     СК «ПРОВІДНА» працює на страховому ринку України з 1995 року. ПРОВІДНА пропонує понад 60 страхових продуктів із обов’язкових та добровільних видів страхування. Компанія представлена 433 офісами в 398 містах України. 
     СК «ПРОВІДНА» входить до Групи Компаній «Росгосстрах». «Росгосстрах» - найбільша за масштабами та територіальним охопленням російська страхова компанія з 87-річним досвідом  роботи на ринку.
     СК «ПРОВІДНА» зайняла 5-е місце у рейтингу стійкості відкритих страхових компаній в ризиковому сегменті за версією рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг». Компанія увійшла до групи А [pi] - рейтингу з результатом 1,16.
     СК «ПРОВИДНА» визнана найкращою страховою компанією м. Києва за результатами конкурсу «Kyiv Post», організованого першим англомовним виданням в Україні «Kyiv Post».
     СК «ПРОВІДНА» посіла 2-е місце в номінації «Страхова компанія року» в міжнародному конкурсі «MasterCard Банк Року 2008».
     СК «ПРОВІДНА» посіла третє місце у рейтингу «Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами конкурсу «Фінансовий рейтинг», організованого виданням «БІЗНЕС». 
Компанія посіла 1-ше місце в номінації «Найдинамічніша компанія» за результатами рейтингу кращих страхових компаній України 2007 року за версією газети «Дело». 
     Фінансові показники СК «ПРОВІДНА» станом на 01.01.2009 г.: страхові виплати – 124, 9 млн. грн., страхові платежі – 374,0  млн. грн., страхові резерви – 163,1 млн. грн., статутний фонд – 238,6 млн. грн.

 

Social button for Joomla

Comments are now closed for this entry