З цим запитанням кореспондент звернувся до окремих жителів Здолбунова та навколишніх сіл, які продають лишки сільськогосподарської продукції на ринках “Катеринівський” та по вул. 8 Березня. Ось що вони відповіли.

 

Максим ЗОТОВ, учень Здов­бицької загальноосвітньої школи:
- Мене привчили до торгівлі батьки. Я із задоволенням продаю городянам груші, сливи, яблука, кукурудзу. Отож, не б’ю байдики, а займаюся корисною справою. І, як правило, маю від цього кишенькові гроші. За них купую зошити, олівці, книги, морозиво.

 

Людмила ЛІННИК, жителька сел. Новоздолбунів:
- На ринку торгую лише квітами. То - моя стихія. З квітами почуваюся добре на грядці, у транспорті. А ще краще, коли їх у мене купують.
В основному вирощую гладіолуси, ромашки, чорнобривці, калли. Мій товар завжди в ціні, ніколи не залежується. Його купують всі. Особливо попитом користується під час свят і торжеств.

 

Ярослав ВОРОН, житель м. Здолбунова:
- В основному на ринку торгую розсадою капусти. За це маю сяку-таку копійчину. Є, як кажуть, приварок до пенсії.
Цьогоріч вродили абрикоси. Лишки цієї продукції теж продав на ринку. Просив недорого. Люди вдячні. Знову - додаткові гроші для домашнього господарства.

 

Сергій СТЕПАНЮК, житель с. Орестів:
- Маю в користуванні 0,30 га землі. На ній вирощую картоплю, огірки, моркву, буряки, капусту, кукурудзу, кабачки. Усе це реалізовую ось уже два з половиною роки на “Катеринівському” ринку. За моєю сільгосппродукцією хоч і немає черги, але ніхто із городян не скаржився на її якість. Якщо по правді, то від проданої продукції і живе моя сім’я. Як-не-як, а в родині виховується п’ятеро дітей.

 

Володимир МАТВІЙЧУК, житель с. Здовбиця:
- Я вже пенсіонер. Маю присадибну ділянку. Вирощую овочеві культури. Лишки сільгосппродукції (картоплю, столові буряки, моркву, капусту, огірки) продаю на ринках Здолбунова. Звичайно, від цього не став багатим, але дещо “капає” у сімейний бюджет.
А ще хочу сказати, що сьогодні наші ринки переповнені овочевою продукцією різних виробників. Та покупці надають перевагу вирощеній на землі нашого краю. Тому я вряди-годи виношу свої овочі на базар.
Записав Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry