Здолбунів – місто залізничників і будівельників. Щороку районний центр красивішає і набирає нових обертів. Облаштовуються сквери і зони відпочинку, з`являються сучасні дитячі та спортивні майданчики, висаджують молоді дерева і декоративні кущі, буяє розномаїття квітів. Для усього цього потрібні кошти і дбайливі господарі. Чи є вони у нашому місті? З цим питанням звернувся наш кореспондент до окремих жителів Здолбунова. І ось що вони відповіли.

Анжела ЧУДОВЕЦЬ, вихователь дитсадка “Усмішка”:
- За останні кілька років невпізнаним стало наше місто. І видно це навіть неозброєним оком. Набули пристойного вигляду дитячі майданчики, місця масового відпочинку. Стабільно працюють комунальні підприємства, дитячі садки і позашкільні установи. Все це завдяки вмілому керівництву міського голови Ігоря Ольшевського. Як справжній господар, він до тонкощів знає можливості усіх комунальних служб. І тому вимагає від них злагодженої і оперативної роботи.
Відчуває предметну підтримку від міського голови і наш дошкільний заклад. Єдине, на що варто звернути увагу, то це посприяти нам у будівництві нового паркану та лагодженні даху ДНЗ.


Микола РОЩЕНКО, житель м. Здолбунова, колишній міський голова:
- По-доброму я заздрю Ігорю Ольшевському. Це – енергійний і потужний керівник самоврядної міської організації, фахівець своєї справи. Посудіть самі. Навіть у період кризової вакханалії наше місто розвивається, задовільно працюють комунальні підприємства, охайнішими стають місця відпочинку.
Чимало вдалося зробити Ігорю Ольшевському за час своєї каденції на посту міського голови. Разом з тим потрібно звернути увагу на будівництво житла, на ремонт доріг та благоустроїти район вулиць Віли, поставити на нові рейки господарювання міське будинкоуправління.


Анатолій КВАСНИЦЯ, житель м. Здобунова:
- Впродовж останнього часу дуже змінилося наше місто. І це треба вітати. Сьогодні функціонують сучасні ігрові дитячі майданчики. Змінив обличчя і гідропарк. Краще освітлюються вулиці, задовільно працюють комунальні служби. На жаль, є у мене й претензії до міської ради. Десь влітку розкопали вулицю Пушкіна, бо прокладали якийсь кабель. Однак до цього часу не наведено там належного порядку. Через це особливо потерпаємо у негоду.


Валентина ВОЙТАНОВСЬКА, вчителька загальноосвітньої школи № 6 м. Здолбунова:
- За останні роки вражаюче змінилося рідне місто. Облаштовано парк, нові сквери. Вулиці і будинки приємно милують око. Особливо хочу сказати про міський гідропарк - чудове місце відпочинку для здолбунівчан. Тут є все для оздоровлення і літнього відпочинку на березі водойми. Прекрасно у цій місцині організовується дозвілля дітей і молоді. Хотілося б, щоб міська влада продовжувала оздоблення гідропарку як культурної зони та облаштувала пішохідну доріжку з боку вулиці Паркової.


Наталія РОМАНЮК, керівник гуртків міського центру творчості дітей та юнацтва:
- Сьогодні Здолбунів прекрасно виглядає. Навіть економічна нестабільність не змогла збити з пантелику керівництво міської ради. Зуміла вона налагодити зв'язки з промисловими підприємствами, домогтися від комунальних служб, щоб працювали на совість і без розкачки. Похвально й те, що в нашому місті збереглися дитячі садки, ефективно працюють позашкільні заклади. А ще Здолбунів прикрашають чудові квіти. При жодному міському голові так не буяло місто квітами, як під час головування пана Ольшевського.


Анатолій КОСЯК, житель м. Здолбунова:
- Прожив у м. Здолбунові понад п'ятдесят років. Тут мій прадід купив мені будинок, де я нині мешкаю. Горджуся своїм містом. Ще більше проймаюся радістю, коли бачу, що воно щороку оновлюється, змінює своє обличчя. Особливо це спостерігається під час головування Ігоря Ольшевського. Досить глянути на вулицю Хмельницького, яка пролягла від торгового центру “Колібріс” до будинку культури цементників, і відразу стане ясно, що в місті є справжній господар. Та й наша вуличка Церковна благоустроєна. Спасибі за це міському голові.
Фото Євгена ШИЛАНА. 

Comments are now closed for this entry