У Здолбунові звіт міського голови вже став традицією. Цього року Здолбунівський міський голова Ігор Ольшевський також традиції не зрадив – добре підготувався до публічного звіту перед депутатами та громадою міста. Щорічний звіт міського голови відбувся 18 грудня в актовій залі Здолбунівської районної ради.

Міський голова, розповідаючи, що вдалося зробити в 2018 році та на чому потрібно акцентувати увагу в 2019 році, оперував цифрами, демонстрував заздалегідь підготовлену інфографіку, за що вочевидь треба віддати належне працівникам апарату міської ради, які напередодні неабияк ретельно попрацювали. Ми, на жаль, не маємо змоги на вузьких шпальтах газети все це детально проілюструвати, тому акцентуємо увагу на головному.
Перше, на чому наголосив міський голова, це активна злагоджена робота постійних депутатських комісій, робота депутатів під час сесійних засідань, координація роботи з виконавчим комітетом міської ради, апаратом управління, з районними службами, з фракціями, з осередками політичних партій. В 2018 році проведено 31 засідання постійних комісій. Практично всі питання, які виносилися на розгляд сесій, попередньо вже були обговорені на засіданнях постійних комісій. Щодо пленарних засідань, то їх було у 2018 році вісім, прийнято понад 260 рішень міської ради.


Що з прийнятих рішень вдалося впровадити в життя, здолбунівчани мають нагоду щодня бачити на вулицях міста. Що найбільш помітно, це інформаційні таблички з назвами зупинок, освітлення автобусних зупинок та пішохідних переходів, капітальний ремонт пішохідних доріжок. Покращилися також умови для відпочинку в міському гідропарку, частково навели порядок з дорожніми знаками в місті, завдяки придбаному КП «Здолбунівське» технічному обладнанню вчасно наносять дорожню розмітку, огородили територію ринку по вул. 8 Березня, виконали ряд робіт з рекультивації земель полігону твердих побутових відходів. Проведено відсипку провулку Паркового, вулицю Західну, частково вулицю Паркову, Коперніка, Вишневу, провулок Комунальний та сектори на кладовищі по вулиці Коперніка.
В 2018 році за кошти міського бюджету побудовано нові ігрові майданчики по вулиці Заводській на суму 95 тисяч гривень по вулицях і Польовій, і Грушевського – по 50 тисяч грн. Всі роботи з монтажу та встановленню ігрового обладнання виконало КП «Здолбунівське».
Цьогорічним досягненням є і те, що завдяки участі в районному конкурсі підтримки місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2018-2019 роки в міському гідропарку з’явився новий ігровий майданчик «Юний пожежник». На придбання ігрового обладнання для цього майданчика було виділено понад 100 тисяч грн, пополам з бюджетів міста і району. Почистили і зливову каналізацію по вулицях Шевченка, Незалежності, Новій, Віли 3, В. Жука, Парковій, на що витратили 51,5 тис. грн. Виготовлено і два нові автобусні павільйони, які встановлені на зупинках громадського транспорту по вул. Щепкіна та по вул. Пирогова на суму 56 тисяч грн.
В 2018 році для виконання робіт з благоустрою міста на поточні видатки заплановано 9598 тисяч грн. За ці кошти проведено: ямковий ремонт 41 вулиці та провулків, поточний ремонт проїздів до будинків по вулицях Чубинського, Заводській, Коперніка 57-55, ремонт пішохідних доріжок по вулицях Лесі Українки, Шевченка, Мазепи, Зеленій, Садовій, нанесено розмітки на 44 пішохідних переходах, придбано 65 дорожніх знаків та обладнано пристроями примусового зниження швидкості два пішохідних переходи біля ЗОШ №3 та ЗОШ №5.
Відремонтоване і дорожнє покриття на багатьох вулицях міста. Станом на 1 листопада 2018 року в місті Здолбунів налічується 137 вулиць та провулків загальною протяжністю 73.67 км, з них 74 вулиці та провулки протяжністю 50.37 км заасфальтовані, а 63 вулиці та провулки, протяжністю 23.3 км необхідно заасфальтувати. Щодо освітлення,то зі 137 вулиць та провулків у місті повністю освітлено 105, частково – 7, потребує освітлення 25 вулиць та провулків. 450 тис. грн передбачено на утримання автомобільних доріг в зимовий період. Проведено і ряд ремонтних робіт житлового фонду.
І цей перелік ще можна продовжувати, бо зроблено і справді чимало.
Нині зима, холодно, але нам комфортно жити, бо місто готове до роботи в осінньо-зимовий період. Міський голова акцентував на тому, яка велика увага приділяється розгляду звернень депутатів та мешканців міста. І хоч не всі пропозиції на ділі вже вдалося реалізувати, проте те, що із 1440 звернень громадян вирішено позитивно 925, це показник.
Ігор Ольшевський запевнив, що ті питання, які на розгляді, будуть першочергово розглянуті в 2019 році та в наступні роки.
Люблять здолбунівчани ходити до міського голови на особисту розмову, налагоджений зв’язок через прямі телефонні лінії, а ще є можливість громадянам донести свої ініціативи та домогтися їх впровадження шляхом електронних петицій на сайті міської ради. Зокрема, їх опубліковано тринадцять, проте понад сотню голосів набрала лише одна, що стосується освітлення та асфальтування доріжки, в місці з’єднання вулиць Коперника, 59-63 та Шкільної, 39. Цей же проект та ще три інші перемогли і в «Громадському бюджеті Здолбунова», реалізація яких запланована в 2019 році. Підсумовуючи, можна сказати, що діалог голови міста Ігоря Ольшевського зі здолбунівчанами постійний і продуктивний. Громадян почуто та на їхні побажання й пропозиції є реакція.
Насамкінець міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський звернувся до містян зі словом: «Саме від позиції кожного з нас, ініціативності, наполегливості, сумлінності, відповідальності залежать наші результати, хочеться щоб вони були вагомими».
Міський голова подякував депутатам, членам виконавчого комітету, працівникам апарату управління за порозуміння, підтримку в роботі, в цілому конструктивну і ділову співпрацю.
Людмила МАРЧУК
Фото автора §

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити