та гарячого водопостачання, що надаються  комунальним підприємством  «Здолбунівкомуненергія»  для бюджетних установ та інших  споживачів (крім населення)

Проект рішення виконкому Здолбунівської міської ради
від ___ квітня 2014 р. № ________

 

Відповідно до підпункту 2 пункту а) статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», враховуючи Постанову Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України від 31.12.2013 р. № 397 «Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) КП «Здолбунівкомуненергія» зі змінами, внесеними Постановою НКРКП № 182 від 31.03.2014 р., виконавчий комітет міської ради вирішив:


1. Визначити, що тарифи на послуги з теплопостачання (централізоване опалення, підігрів води), що
надаються комунальним підпри­ємством «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради для бюджетних установ та інших споживачів, встановлюються в розмірі, визначеному Постановою Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України від 31 грудня 2013 р. № 397 «Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) КП «Здолбунівкомуненергія» зі змінами від 31.03.2014 р., згідно з додатком № 1 і вводяться в дію з 1 квітня 2014 р. та коригуються у встановленому порядку.
2. Комунальному підприємству «Здолбунівкомун­енергія» Здолбунівської міської ради (В. Шавронська) довести до відома споживачів міста Здолбунів про зміну тарифу на теплову енергію та послуги з теплопостачання (централізоване опалення та підігрів води).
3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 22 січня 2014 року № 12 «Про встановлення розмірів тарифів на послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання, що надаються комунальним підприємством «Здолбунівкомун­енергія» для бюджетних установ та інших споживачів».
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на інженера по будівництву Якубчика О. П., а організацію його виконання - на директора комунального підприємства Шавронську В. А.
Міський голова
І. О. ОЛЬШЕВСЬКИЙ.

 

Додаток №1 до рішення виконавчого комітету
від ___квітня 2014 р. №_____

 

ТАРИФИ (в т. ч. ПДВ) на послуги з теплопостачання та гарячого
водопостачання, що надаються КП «Здолбунівкомуненергія»

Comments are now closed for this entry