10 березня відбулася 41 сесія міської ради п’ятого скликання. Була вона позачерговою і викликана необхідністю прийняти в комунальну власність територіальної громади міста житловий будинок № 65 по вулиці Коперніка в Здолбунові. Як зауважив міський голова І. О. Ольшевський, фірма “Рівнеміськбуд”, яка зводила і опоряджувала новобудову, останнім часом припинила дію договору з її охорони. Нагадаю, що ордери на квартири в цьому будинку новосели отримали ще 4 лютого. Тож, маючи попередньо підготовлені необхідні документи, міська рада прийняла з цього питання позитивне рішення.
Вона також дала дозвіл на приватизацію жилих та нежилих приміщень в будинках по вулицях Шкільній, 40, Заводській, 11, проспекту Цементників, 4, залишивши статус “гуртожитків” відповідним частинам цих будинків. Таке рішення прийняте радою на виконання Закону України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”, який набрав сили ще у січні минулого року, та наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства від 16 грудня минулого року “Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян”.
Для інформації: право на приватизацію своїх кімнат в гуртожитках мають лише особи, які прожили в них п’ять і більше років.
На сесії було розглянуто ряд питань щодо земельних ресурсів. У “Різному” депутати І. Г. Гнатюк, В. В. Максимчук,
О. Я. Сумко, Л. А. Панасюк та ін. звертали увагу на несвоєчасність вивезення сміття, в т. ч. і великогабаритного, недоліки в освітленні окремих вулиць, необхідність облаштувати відповідними знаками пішохідні переходи по вул. Шевченка в районі гідропарку та по вул. Незалежності біля гімназії, знешкодження безпритульних тварин тощо.
Окремі роз’яснення щодо порушених питань депутати отримали від завідуючої комунальним відділом з благоустрою міста І. Г. Сироти. Вони з розумінням поставилися до того, що за відсутності бюджету вирішувати проблеми міста непросто.
Тамара ОКРУШКО.

Comments are now closed for this entry