Про те, що вдалося зробити цього року для місцевої громади Здолбунова, про плани на перспективу розповідає міський голова Ігор Олександрович ОЛЬШЕВСЬКИЙ

 

- Про зроблене судити, перш за все, виборцям. Перед усім хочу зазначити, що успішне вирішення проблем міста значною мірою залежить від злагодженої роботи постійних комісій, депутатів, виконавчого комітету та виконавчого апарату міської ради, співпраці з районними службами, фракціями та осередками політичних партій.
В рамках реалізації прийнятих програм чимало зроблено останнім часом для благоустрою Здолбунова. Основним з напрямків роботи залишався капітальний ремонт житла. Відрадно, що у вирішенні проблем міста дедалі активнішу участь беруть колективи промислових підприємств та організацій, підприємці. Це дало змогу залучити для потреб міста майже 180 тисяч гривень додаткових коштів.
Останнім часом вдалося вирішити ряд суттєвих питань. Забезпечено безперебійну роботу житлово-комунального господарства міста. В полі зору ради - застосування енергозберігаючих технологій в системі теплопостачання міста.


Незважаючи на недостатнє фінансування, дошкільні та позашкільні навчальні заклади належно підготовлені до початку нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.
Проведено роботи по розширенню міського гідропарку: побудовано алею випускників, збільшена кількість ігрових та спортивних майданчиків, місць для відпочинку, пішохідних доріжок, освітлення.
Збудовано новий сквер по вулиці Івана Гончара, чим завершено виконання перспективного плану по облаштуванню зон відпочинку в місті.
Майже завершено реорганізацію міських будинкоуправлінь, активно створюються об’єднання громадян співвласників багатоквартирних будинків.
Реалізується програма реформування та розвитку житлового господарства на 2008-2011 роки.
Розпочато реалізацію плану робіт по благоустрою околиць міста:
заасфальтовано проїжджі частини вулиць Церковної, Старомильської, Грушевського за залізничним переїздом, триває капітальний ремонт вулиці 8 Березня, реконструйовано частину вулиці Шевченка;
освітлено вулиці Симона Петлюри, Калнишевського, Лермонтова, Полярну, Словацького, Ватутіна, Бориса Тена, Павла Чубинського;
завершено до Дня міста реконструкцію вулиці Гетьмана Богдана Хмельницького;
оновлено фасади будинків по вулицях Незалежності, Шкільній, Церковній, Івана Мазепи, Котляревського, Устима Кармелюка.
Побудовано нове приміщення станції юних техніків, оновлено фасад та проведено ремонт танцювального залу в міському центрі творчості дітей та юнацтва.
Усе зроблене ще раз підкреслює результативність планового і системного підходу до управління життєдіяльністю міста.
Чимало у нас завдань і на перспективу. Серед першочергових – завершення інвентаризації земельних ділянок в місті, створення системи в організації дозвілля молоді у вихідні дні, організація оптимального руху автотранспорту вулицями міста та автобусного обслуговування населення.
Працюємо над реалізацією програми “Місто без околиць”. Так, у планах здійснення таких робіт:
реконструкція доріг по вулицях Павла Чубинського, Симона Петлюри, Івана Богуна, Калнишевського, Словацького, Ватутіна, Попова, Віли, 1;
освітлення вулиць міста;
продовження будівництва міського гідропарку;
спорудження котельні в районі будинку по вулиці Шевченка, 202;
реконструкція застарілих теплових мереж міста;
покращення навчально-матеріальної бази дошкільних та позашкільних закладів;
завершення робіт з відведення зливових вод по вулицях Зеленій, 8 Березня та з території міського ринку по вулиці 8 Березня.
Загалом, проблем у місті ще дуже і дуже багато. Їх вирішення залежатиме, перш за все, від надходжень коштів у міський бюджет та їх раціонального використання. А ще – від згуртування всіх, хто зацікавлений і має змогу практичними справами долучитися до роз’вязання проблем міської громади.
А резерви у нас є, і дуже великі. Надання більших повноважень органам місцевого самоврядування, введення змін у міжбюджетні трансферти, в розподіл доходів на місцях, а також новий підхід держави до територіальної політики забезпечать досягнення вагомих результатів.

Comments are now closed for this entry