Рішення Здолбунівської міської ради № 1349 від 18 листопада 2009 року

Розглянувши клопотання комунального підприємства “Міське будинкоуправління № 1” про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, керуючись ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, міська рада вирішила:
1. Затвердити поданий комунальним підприємством “Міське будинкоуправління № 1” розрахунок базових розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з додатком №1.


2. Затвердити з 1 грудня 2009 р. диференційовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій квартиронаймачами і власниками квартир залежно від виду послуг та класу будинків згідно з додатком № 2.
3. Встановити, що комунальне підприємство “Міське будинкоуправління №1” з 1 грудня 2009 р. застосовує при розрахунках з мешканцями будинків диференційовані тарифи в залежності від переліку послуг, які надаються будинкоуправлінням та класів, до яких ці будинки належать.
4. У разі ненадання послуг щодо обслуговування будинків житлового фонду, перелік яких врахований в тарифі за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (додаток № 1), комунальним підприємством “Міське будинкоуправління № 1” щоквартально проводиться перерахунок розміру квартирної плати в бік зменшення на величину ненаданих послуг.
5. Базове, повторне та періодичне відстеження результативності цього рішення здійснити комунальному підприємству “Міське будинкоуправління № 1” в порядку, передбаченому чинним законодавством.
6. Комунальному підприємству “Міське будинкоуправління № 1”:
до 1 грудня 2009 р. укласти угоди на обслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання, водовідведення та теплопостачання з комунальними підприємствами, відповідно, “Здолбунівводоканал” та “Здолбунівкомуненергія” як з підприємствами, які визнані виконавцями цих послуг в комунальному житловому фонді міста;
рішення оприлюднити в газеті “Нове життя”.
7. Комунальному підприємству “Здолбунівводоканал”, комунальному підприємству “Здолбунівкомуненергія”:
з 1 грудня 2009 р. не нараховувати вартість послуг з обслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення та внутрішньобудинкових мереж теплопостачання;
забезпечити обслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення та внутрішньобудинкових мереж теплопостачання згідно з укладеними угодами.
8. Визнати таким, що втратило чинність з 1 грудня 2009 р., рішення Здолбунівської міської ради від 11 червня 2008 р. № 788 “Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, від 22 грудня 2004 р. № 948 “Про обслуговування внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, гарячого водопостачання, водопостачання та водовідведення”, пункт 2 рішення Здолбунівської міської ради від 10 червня 2009 року № 1191 “Про затвердження розмірів тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення, обслуговування внутрішньобудинкових мереж (водопостачання та водовідведення)”, від 7 жовтня 2009 року № 1294 “Про затвердження вартості послуг з обслуговування внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, які надаються КП “Здолбунівкомуненергія”.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Палія О. О., а організацію його виконання - на начальника комунального підприємства “Міське будинкоуправління № 1” Хомич О. В., начальника комунального підприємства “Здолбунівводоканал” Мельника В. І., директора комунального підприємства “Здолбунівкомуненергія” Шавронську В. А.
Міський голова
І. О. Ольшевський.

 

Додаток № 1 до рішення
міської ради від 18 листопада 2009 р. № 1349
Структура тарифу на послуги з утримання
будинків і споруд та прибудинкових територій

Тарифи на послуги з утримання будинків 
і споруд та прибудинкових територій
відповідно до класифікації житлового фонду та виду послуг по м. ЗдолбунівДодаток № 2 до рішення
міської ради від 18 листопада 2009 р. № 1349
Площа житлового фонду міста з урахуванням коефіцієнтів
для класу будинківШановні мешканці міста!

Відповідно до рішення Здолбунівської міської ради № 1349 від 18.11.2009 року “Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” з 1.12.2009 р. вартість обслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання, водовідведення та теплопостачання виведені з тарифів комунальних підприємств “Здолбунівкомуненергія” та “Здолбунівводоканал”.
Вартість за ці види послуг внесена як складова в тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і з 1.12.09 року розрахунки будуть проводитись мешканцями з КП МБУ № 1.
Разом з тим повідомляємо, що з усіх питань щодо виконання робіт з обслуговування внутрішньобудинкових мереж необхідно звертатись до КП “Здолбунівкомуненергія” та КП “Здолбунівводоканал”.
Наголошуємо, що базовий тариф на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій збільшився на 0,05 грн. (існуючий тариф 0,92 грн., затверджений - 0,97 грн.).
Вартість обслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання і водовідведення - 0,08 грн.
Вартість обслуговування внутрішньобудинкових мереж теплопостачання - 0,15 грн.
Тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з 1.12. 2009 року становить: в будинках без ліфтів - 0,97 грн. + 0,08 грн. + 0,15 грн. = 1,2 грн.; в будинках з ліфтами - 0,97 грн. + 0,05 грн. + 0,08 грн. + 0,15 грн. = 1,25 грн.
Адміністрація КП МБУ № 1.

Comments are now closed for this entry