Керуючись ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, розглянувши клопотання КП МБУ № 1 про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, міська рада вирішила:


1. Затвердити поданий комунальним підприємством міським будинкоуправліннями № 1 розрахунок базових розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з додатком №1.
2. Затвердити з 1 грудня 2009 р. диференційовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій квартиронаймачами і власниками квартир залежно від виду послуг та класу будинків.
3. Встановити, що комунальне підприємство міське будинкоуправління з 1 грудня 2009 р. застосовує при розрахунках з мешканцями будинків диференційовані тарифи в залежності від переліку послуг, які надаються будинкоуправлінням №1 та класів, до яких дані будинки належать.
4. У разі ненадання послуг щодо обслуговування будинків житлового фонду, перелік яких врахований в тарифі за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (додаток №1) комунальним підприємством міським будинкоуправліннями №1 щоквартально проводиться перерахунок розміру квартирної плати в сторону зменшення на величину ненаданих послуг.
5. Дане рішення оприлюднити в газеті “Нове життя”.
6. Визнати таким, що втратило чинність з 1 грудня 2009 р. рішення Здолбунівської міської ради від 11 червня 2008 р. № 788.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Палія О. О., а організацію його виконання на начальника КП МБУ № 1 Хомич О. В.
Міський голова
І. О. Ольшевський.


Додаток №1
до проекту рішення міської ради
СТРУКТУРА
тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Comments are now closed for this entry