Двадцять сьомого січня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради. Провів його міський голова І. О. Ольшевський.
Завідуюча загальним відділом Л. Т. Євтушок доповіла про виконання делегованих повноважень виконавчого комітету Здолбунівської міської ради у 2015 році.
Було прийнято рішення про організацію роботи міського автобусного маршруту загального користування «Здолбунів-експрес» (вулиці Старомильська-Мартинівка).
Також затверджено для комунального підприємства «Здолбунівводоканал» нові розміри тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.
Надано матеріальну допомогу 8 учасникам АТО та поставлено на квартирний облік дві сім’ї учасників бойових дій АТО.


Затверджено списки громадян, які перебувають на обліку і потребують поліпшення житлових умов. На 1.01.2016 року на квартирному обліку перебувають 264 сім’ї.
Враховуючи вимоги ініціаторів акції та засідання робочої групи з розробки стратегічного плану дій з вирішення питання експлуа­тації сміттєзвалища в урочищі Здовбиця, виконавчий комітет вніс зміни в рішення № 1 від 12.01.2016 року «Про розгляд повідомлення Здовбицької сільської ради щодо безстрокової акції по перекриттю руху автомобілям, які вивозять сміття на сміттєзвалище в урочище Здовбиця» щодо наведення порядку на сміттєзвалищі.
Усього на засіданні виконавчого комітету прий­нято 29 рішень з різних питань, розглянуто та задоволено 31 звернення громадян і 6 звернень підприємств та установ.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами виконавчого комітету.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити