Цьогоріч вперше за час, коли Україна відстоює незалежність зі зброєю в руках, місто Здолбунів відзначило свій день народження масовими заходами під назвою «Щирі серця - хоробрим серцям».
Здолбунівська міська рада з ініціативи міського голови І. О. Ольшевського поставила перед собою мету зробити усе можливе для того, щоб матеріально підтримати солдатів-земляків, які зараз мобілізовані і перебувають у зоні бойових дій, або проходять військову підготовку на базі різних військових частин. З такою ж пропозицією ми звернулись до громади міста, підприємств, установ і організацій, політичних сил.


Можна впевнено сказати, що наші спільні зусилля себе виправдали, і 30987,05 грн., зібрані під час благодійних акцій, - тому підтвердження.
Тож сьогодні дякуємо всім, хто долучився до виставок-продажів виробів декоративно-ужиткового мистецтва та різноманітних смаколиків, приготованих власноруч, від продажу яких вдалося зібрати 9473,7 грн., а саме: працівникам відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації; учням та вчителям загальноосвітніх шкіл № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, гімназії; працівникам дошкільних установ «Грайлик», «Усмішка», «Дзвіночок», ТзОВ Комунальних підприємств, комунального підприємства «Здолбунівводоканал»; членам «Клубу «Життєлюб»; приватним підприємцям Р. Р. Тишкун, С. Клочку; студії «Арт-маестро».
Заслуговують на подяку учасники конкурсу на найсмачніший шашлик - приватні підприємці В. Максимчук та А. Болотнюк за 760 грн., переможець конкурсу - ВЗТП за 80 грн., а також депутат міської ради М. П. Голуб за 1000 грн. і
А. В. Сакулін за 300 грн., на які було закуплено м’ясо для волонтерського шашлику, група волонтерів, яка теж була учасником конкурсу і впродовж дня зібрала 7100 грн.
Упродовж благодійного аукціону вдалось виторгувати 5061 грн. У цьому велика заслуга ведучого, депутата міської ради О. О. Тищенка, та всіх, хто надав лоти для аукціону, а це: учасники АТО В. Багамедов, М. Петринка, А. Прокопчук і З. Казнадзей, ТзОВ Комунальних підприємств, комунальні підприємства «Здолбунівводоканал» та «Здолбунівкомуненергія», Цент­ральна районна бібліотека та районна бібліотека для дітей і юнацтва, ЗОШ № 1, № 4, № 5, № 6, № 7, ДНЗ «Дзвіночок», «Усмішка», «Грайлик», Станція юних техніків, Центр творчості дітей та юнацтва, дитяча організація «Харцерські гуфець «Волинь», Товариство польської культури Здолбунівщини, Микола Мокрик, Здолбунівська райспоживспілка, мешканці міста, які приносили лоти безпосередньо на місце проведення аукціону.
Не змогли б ми виручити 6000 грн. під час проведення лотереї «Нічна варта», у ході якого збирали кошти на прилад нічного бачення, якби не подарунки від ТзОВ фірма «Ольвія», супермаркетів «Наш Край» та «Колібріс», магазину «Каш­тан», Центральної районної бібліо­теки, приватних підприємців В. Вознюка, О. Токарчук, К. Улітенкової, Р. Павліщук, С. Шевчука, В. Мосійчук, О. Приходька, Ю. Антонюка, Р. Олексюка, І. Новака, О. Борцової, радіотаксі «Європа» та «Сова».
Активно долучився до проведення благодійних заходів і помічник народного депутата Володимир Ковальчук. Він закупив кубки для нагородження переможців турніру з американського футболу, надав призовий фонд 1000 грн. учасникам богатирських розваг, подарунок для переможця конкурсу на найсмачніший шашлик, придбав 100 лотерейних квитків, які подарував учасникам змагань та інших культурно-мистецьких заходів. Також Володимир організував безкоштовне чаю­вання для всіх здолбунівчан на площі Героїв Майдану.
Підтримали ініціативу колективу міської ради і принесли для благодійного продажу вживані речі зі своїх шаф працівники дошкільних закладів та комунальних підприємств. Під час цієї акції було зібрано 703 грн.
Попрямував з Дня міста до місця призначення БТР, котрий відремонтували і «запакували» продуктами харчування та питною водою працівники відбудовчого поїзда, щире їм за це спасибі.
Надзвичайно вдячні за активну участь у культурно-мистецьких та спортивно-масових заходах працівникам будинку культури цементників, районному будинку культури, міському клубу, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, ЗОШ № 3 і № 4, ДНЗ «Ладоньки», «Чебурашка», Товариству польської культури Здолбунівщини, РО Товариства Червоного Хреста України, баяністу В. П. Артюхову, громадським організаціям харцерів та парної акробатики «STREET WORKOUT», юним боксерам, керівникам та профспілковим комітетам локомотивного депо та ТОВ «Укрцемремонт», команді з американського футболу «Здолбунівські орли», ДЮСШ «Колос», шахістам, народним умільцям та приватним підприємцям, які встановили ігрове обладнання й надали благодійну допомогу.
Особливу подяку висловлюємо ПП
І. А. Парчевському за встановлення і презентацію мотузкового парку в міському гідропарку.
Дякуємо також керівникам та підприємцям ринків «Катеринівський», по вул. 8 Березня та по вул. Заводській за надані солодощі, фірмі ТзОВ «Промсервіс» за 60 пляшок мінеральної води, а також усім, хто приніс речі і малюнки у волонтерські намети.
Не стало б таким ошатним місто до своїх іменин, якби для цього не доклали максимум зусиль приватні підприємці М. Андрощук, А. Кардаш, Г. Швецова, фірма «Відок», В. Вакулінський, ТзОВ «Полюс ПТД», група благоустрою міської ради та працівники, залучені до громадських робіт (площа Героїв Майдану, інформаційний стенд), ПП «МВА» (заасфальтовані дороги у гідропарку), фірма «Нострадамус» (матеріали на ремонт лавок на території міста).
Дякуємо голові Здолбунівської спілки учасників бойових дій та АТО В. Р. Багамедову та всім учасникам АТО за активну участь у благодійних заходах; лічильній комісії у складі учасників АТО В. П. Голуба й С. С. Квачуна та депутата міської ради А. Й. Броніча за збір скриньок та оперативний підрахунок кош­тів.
А ще хочемо подякувати всім здолбунівчанам, які взяли участь у благодійних заходах і так щиро підтримали наших солдатів-земляків.
Зібрані кошти будуть витрачені на придбання одягу, взуття, спеціального спорядження, медикаментів, зап­частин для військової техніки для військовослужбовців-земляків, а також частину з них буде передано на потреби полонених і поранених солдатів.
Детальний звіт про витрати буде опуб­ліковано робочою групою по збору кош­тів.
Валентина КАПІТУЛА,
секретар Здолбунівської
міської ради.

Comments are now closed for this entry