15 жовтня 2014 року відбулась 38-ма сесія Здолбунівської міської ради, на якій було розглянуто питання щодо депутатської діяльності, заслухано інформації про хід виконання рішень про стан охорони громадського порядку та стан фізкультрно-оздоровчої роботи серед мешканців міста.
Депутати прийняли зміни до міського бюджету та місцевих програм на 2014 рік, затвердили інвестиційну програму КП «Здолбунівкомуненергія», розглянули ряд господарських та земельних питань, внесли доповнення до плану підготовки проектів регуляторних актів на 2014 р., переліку ставок єдиного податку, а також зміни до рішень «Про встановлення місцевих податків і зборів» та «Про встановлення на території м. Здолбунова ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».
Разом з тим на розгляд сесії було винесено проект Положення про оренду окремих елементів благоустрою для розміщення дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності (з текстом проекту Положення можна ознайомитись на офіційному сайті Здолбунівської міської ради zdolbyniv.rv.ua і подати свої пропозиції в міську раду за адресою: м. Здолбунів, вул. Приходька, 1, каб. 8, або за тел. 2-62-68).
Валентина КАПІТУЛА,
секретар Здолбунівської
міської ради.

Коментарі

0 #1 здолбунівчанин 28.10.2014, 16:46
З оперетавністю щодо оприлюднення рішень і оновлення інформації у нашій міськраді усе гаразд: на власному сайті новини без дат, окремі члени виконкому – це посадовці з неіснуючими посадами чи навпаки- нинішні пенсіонери у міськраді з посадами, інших людей... Одним словом, офіційний сайт Здолбунівської міської ради ну такий уже доступний, що аж про її сесію змушений читати у вашій газеті. Сесія 15.10. і тільки 27.10. розхваляння її проведення на сторінках районки (замітьте, не детальне інформування про важливі для людей рішення). Читаєш і диву даєшся, що у наш час у Здолбунові така "тиш да благодать". От що то і керує, і сама (в особі міськради) про себе із замилуванням пише, секретар з досвідом. Це треба ж так провести сесію: ні тобі дискусій, ні тобі запитань чи обговорень, а що до змісту прийнятих документів, то "здогадайся, мовляв, сам", - як у старі добрі часи - "хто за, проти, утримався - приймається ОДНОГОЛОСНО!" Та невже у жодного присутнього на цій "одноголосній" сесії не виникло запитань принаймні до інвестиційної програми КП «Здолбунівкомун енергія» на 2014-2015 роки? А де ж саму програму побачити? Хто інвестор, яка сума інвестицій і як її втілення покращить наше обслуговування? Та щось мені підказує, що головний інвестор – це ми з вами – споживачі тієї не завжди теплої енергії, за яку до сих пір не знаємо скільки будемо платити. Бо наша міськрада у тандемі зі "Здолбунівкомун енергією" так нас "відкрито" і "прозоро" про трарифну політику інформує, що легше на сайті Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, знайти відповідь, аніж ту відповідь у них добути. Тож як видно, із оптимістичних для міськради і надто песимістичних для нас, перспектив, до 2015-го року КП «Здолбунівкомун енергія» нікуди не дінеться, як приміром у багатьох інших районних центрах... А чи може згадувана програма нашої міськради і передбачає допомогти здолбунівчанам з індивідуальним опаленням? Замість того, щоб вкладати гроші платників податків, себто наші з вами, у КП «Здолбунівкомун енергію», міські керманичі нарешті подбають про нас... Ото вже мене понесло...

Comments are now closed for this entry