2 вересня 2009 року в міській раді відбулась робоча зустріч міського голови І. О. Ольшевського з головами районних організацій політичних партій та керівниками депутатських фракцій в міській раді. Метою зустрічі було ознайомити присутніх з підсумками роботи мі-ської ради впродовж року, з основними завданнями на даний час та перспективами на майбутнє.
Впродовж відкритого конструктивного діалогу було зроблено акценти на проблемних питаннях, які на сьогоднішній день стоять гостро і потребують якнайшвидшого вирішення. Серед них - впровадження енергозберігаючих технологій, робота з боржниками за спожиті послуги, які надаються комунальними підприємствами мі-ста, обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, прибирання, вивезення та переробка сміття. Було відзначено учасниками зустрічі, що значна частка непорозумінь та нарікань від мешканців міста стосовно формування тарифів, прибирання та освітлення вулиць, незважаючи на публікації в пресі, виникла через недостатню поінформованість громадян про неузгодженість законодавчої бази, яка регулює діяль-ність обслуговуючих підприємств.
Ряд пропозицій для покращення естетичного вигляду нашого міс-та, розширення зон для відпочинку та занять спортом, надання послуг прозвучали з уст учасників зустрічі, а саме: Лиморенка Ю. П., Кравця Г. А., Дацюка О. Є., Максимчука В. В., Карпетченка В. М., Орлова М. В., Труша П. П., Апончика С. А., Кондрачука С. Ю., Зими І.Я, Тимошенко М.П.
Учасники зустрічі одноголосно погодились взяти на себе відповідальність за дотримання політичними силами правил благоустрою міста під час ведення передвиборчої агітації і запропонували міській раді жорстко реагувати на розклеювання агітаційних матеріалів не на рекламних щитах.
Всі без винятку полі- тичні сили, представники яких були присутні на зустрічі, погодились взяти активну участь і надати посильну допомогу в організації та святкуванні Дня міста.
Валентина КАПІТУЛА,
секретар 
міської ради.

Comments are now closed for this entry