Розпорядження міського голови від 12 травня 2014 року № 52-р

На виконання розпорядження Президента України від 14 липня 2001 року № 190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», з метою запобігання нещасним випадкам та покращення роботи з організації відпочинку людей на воді під час літнього купального сезону 2014 року, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Провести сезон безпеки на водних об’єктах міста, а саме: озерах по вулиці Старомильській, по вулиці Заводській та в гідропарку по вулиці Шевченка з 24 травня по 31 серпня 2014 року.
2. Завідуючій комунальним відділом по благоустрою міста Сироті І. Г.:
2.1 Організувати три рятувальних пости в місцях масового відпочинку людей: один пост на озері по вулиці Старомильській, один - на озері по вулиці Заводській, один - в гідропарку по вулиці Шевченка.


Встановити режим роботи матросів-рятувальників з 10.00 по 20.00 годину в святкові та вихідні дні;
2.2 До 24 травня 2014 року забезпечити приведення території місць масового відпочинку біля водойм у належний санітарний стан, а саме: провести поточний ремонт туалетів, пофарбувати та відремонтувати малі архітектурні форми, встановити чотири контейнери для збору сміття, організувати систематичний вивіз сміття, почистити прибережну смугу від очерету та сміття, відремонтувати сітку, завезти пісок;
2.3 Визначити та огородити сітками місця для безпечного купання дітей;
2.4 Провести у вищеназваних місцях масового відпочинку людей перевірку та очищення дна;
2.5 Підготувати та розмістити матеріали з правилами поведінки на воді на наявних інформаційних стендах;
2.6 Заключити трудові угоди про прийняття на роботу мат­росів-рятувальників та прибиральників на пляжі з 15.05.2014 року по 1.09.2014 року;
2.7 Директору ДТМР «Чайка» забезпечити рятувальників необхідними плавзасобами і обладнанням та перевірити наявність медичних постів;
2.8 Центральній районній поліклініці та поліклініці станції Здолбунів Львівської залізниці забезпечити чергування медичних працівників на території пляжів у святкові та вихідні дні.
3. Завідуючій загальним відділом Євтушок Л. Т. довести до відома підприємців, які надають торговельні послуги на пляжах, інформацію про сувору заборону на продаж алкогольних напоїв на території пляжів.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на інженера по будівництву Якубчика О. П.
Міський голова
І. О. ОЛЬШЕВСЬКИЙ.

Comments are now closed for this entry