Це - глибоке переконання міського голови І. О. Ольшевського. Саме тому до великодніх і травневих свят у Здолбунові було організовано черговий загальноміський місячник благоустрою.
Після підбиття підсумків місячника було визнано, що надзвичайно відповідально поставились до проведення заходів з упорядкування виробничих, прилеглих та закріплених територій більшість керівників та трудових колективів міста. Серед них перш за все варто щиро подякувати публічним акціонерним товариствам «Волинь-Цемент» (І. О. Давидюк), «Укрцемремонт Здолбунів» (В. М. Романуха), управлінню по експлуатації газового господарства (О. В. Юхименко), товариствам з обмеженою відповідальністю «Добробут» (Я. І. Бляшин), «Спектр-ТV» (Б. В. Гайдук), «Гаруда» (А. В. Сакулін), «Нострадамус» (В. Л. Васильчук), працівникам виробничих підрозділів ст. Здолбунів (В. Г. Кіяшко), локомотивного депо (І. М. Самчук), відбудовчого поїзда
(О. О. Бабій), дистанції сигналізації і зв’язку (В. І. Будзіло), енергодільниці (С. Є. Коцюбинський), учням та педагогам ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (Л. А. Панасюк) і ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» (Р. І. Шевчук), а також ОСББ та ЖБК, приватним підприємцям, громадським організаціям.


Дружно відгукнулися на заклик міського голови щодо проведення власним коштом благоустрою зон відпочинку в рамках загальноміського місячника благоустрою депутати міської ради та місцеві осередки політичних партій.
Депутати фракції ВО «Батьківщина» у міській раді уже традиційно впорядкували та пофарбували обладнання на алеї випускників у міському гідропарку.
Депутат О. О. Тищенко, координатор «Правого сектора», зумів зорганізувати небайдужих однодумців, і вони разом пофарбували лавочки у сквері біля погруддя С. Бандері. «УДАРівці», яких очолювали В. Ф. Чумак та Б. І. Козир, пофарбували ігрове і спортивне обладнання та лавочки у сквері на перехресті вулиць Шкільної і Паркової, придбали й висадили близько 100 саджанців у міському гідропарку.
Позафракційні депутати В. В. Максимчук, О. Ю. Висоцький, В. Г. Кіяшко, В. Я. Малахов, В. І. Дученко, М. Ф. Голік, М. О. Шевченко, М. Є. Андрощук, В. І. Промінський відремонтували і пофарбували лавочки й спортивно-ігрове обладнання у сквері по вул. Грушевського.
Загалом депутатами було виконано робіт на суму понад 3 тисячі гривень.
Приватний підприємець І. О. Леляков, працівники та учні станції юних техніків (С. П. Дяченко), колектив КП «Здолбунівське» доклали чимало зусиль для упорядкування пам’ятників на території міста.
Завдяки оперативності працівників Здолбунівського районного центру зайнятості (С. М. Бабич) були вчасно направлені працівники на виконання громадських робіт, які спільно з представниками громадськості, групою благоустрою та працівниками міської ради висадили близько 500 дерев, впорядкували клумби на території міста, в тому числі й 2 нових у міському гідропарку.
Силами комунальних підприємств міста «Здолбунівводоканал» (В. І. Мельник), «Здолбунівкомуненергія» (В. А. Шавронська), «Міське будинкоуправління» (В. А. Габрук), «Здолбунівське»
(С. В. Потапчук) було відремонтовано пляжне обладнання, ігрове та спортивне - на прибудинкових територіях, ліквідовано стихійні сміттє­звалища по вулицях Драгоманова, Шевченка (район гідропарку), І. Гончара, Віли 1, Заводській (район пляжу). Очищено від бур’янів та бруду зони відпочинку, всі прибудинкові території, упорядковано газони і зелені зони, контейнерні майданчики, побілено дерева та бордюри, завезено пісок і вивезено понад 200 м куб. сміття з міських кладовищ, розпочато підготовку пляжів до купального сезону, відремонтовано фонтан у сквері по вулиці Шевченка.
З піднесеним настроєм долучились до великого передсвяткового прибирання всі небайдужі мешканці Здолбунова, за що велике їм спасибі від міської ради та комунальних служб міста.
Ірина СИРОТА,
завідуюча комунальним відділом
з благоустрою міста.

Comments are now closed for this entry