26 березня 2014 року міський голова Ігор Олександрович Ольшевський провів чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
На засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення «Про завдання щодо покращення стану автомобільних доріг міста Здолбунів у 2014 році».
Завідуюча комунальним відділом по благоустрою міста Ірина Григорівна Сирота окреслила основні завдання щодо виконання у 2014 році робіт з поточного ремонту дорожнього покриття вулиць, нанесення розмітки та встановлення дорожніх знаків, проведення капітальних ремонтів доріг.
На засіданні йшлося також про те, що на виконання рішення «Про залучення в 2014 році підприємств, установ, організацій до участі у благо­устрої парків, скверів, зон відпочинку та прибудинкових територій» додатково буде встановлено ігрове та спортивне обладнання у зонах відпочинку.
Прийнято було і рішення про реєстрацію статуту Громадської організації «Громадське формування з охорони громадського порядку «Здолбунівська сотня самооборони».
Всього на засіданні виконавчого комітету прийнято 24 рішення, що стосуються вирішення питань житлово-комунального господарства та будівництва.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами виконавчого комітету
Здолбунівської
міської ради.

Comments are now closed for this entry