Проект рішення виконкому Здолбунівської міської ради

 

Відповідно до підпункту 2 пункту а) статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», враховуючи Постанову Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України від 31.12.2013р. №397 «Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) КП «Здолбунівкомуненергія», виконавчий комітет міської ради вирішили:


1. Визначити, що тарифи на послуги з теплопостачання (централізоване опалення, підігрів води), що на­даються комунальним під­­при­ємством «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради для бюд­жетних установ та інших споживачів, встановлюються в розмірі, визначеному Постановою Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України від 31 грудня 2013р. №397 «Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) КП «Здолбунівкомуненергія», згідно з додатком №1 і вводяться в дію з 1 січня 2014 р.
2. Комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради (В.Шавронська) довести до відома споживачів міста Здолбунів про зміну тарифу на теплову енергію та послуги з теплопостачання (централізоване опалення та підігрів води).
3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 10 жовтня 2011 року №223 «Про встановлення розмірів тарифів на послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання, що надаються комунальним підприємством «Здолбунівкомуненергія» для бюджетних установ та інших споживачів».
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на інженера по будівництву Якубчика О. П., а організацію його виконання на директора комунального підприємства Шавронську В. А.

 

Додаток №1 до рішення виконавчого комітету

 

ТАРИФИ (в т.ч. ПДВ) на послуги з теплопостачання та гарячого
водопостачання, що надаються КП «Здолбунівкомуненергія»

Comments are now closed for this entry