Однією зі складових тарифу з обслуговування житлового фонду є освітлення місць загального користування. В обов’язки енергетичної служби комунального підприємства «Міське будинкоуправління» входить здійснення ремонтних, профілактичних заходів та забезпечення безаварійної роботи внутрішньобудинкових електричних мереж.
Протягом 2013 року бригадою електриків підприємства було виконано значний обсяг робіт з технічного обслуговування та ремонту внутрішньобудинкових електричних мереж в багатоповерхових житлових будинках. Зокрема, виконано технічне обслуговування електрощитових за адресами: вул. Шкільна, 29, 31, 30, 39, вул. Л. Українки, 7, 11, вул. Шевченка, 187, вул. Молодіжна, 15, вул. Заводська, 2а, 10, 14, вул. Фестивальна, 2, 17, вул. Драгоманова, 4, 6 та інші. Проведено ремонт поверхових щитків в будинках по вулицях Шкільній, 29, Л. Українки, 7, 7а, 9, 11, Заводській, 1, 3, 2а, 9, Фестивальній, 2. Відновлено освітлення перед вхідними дверима в під’їздах будинків по вулицях Л. Українки, 1, 3, Шкільній, 33а, 35 (3 і 4 під’їзди), 37, Коперника, 61, 53, 55, 57, 65, Заводській, 14а (1, 2, 3 під’їзди), пр. Цементиків, 12, вулицях Незалежності, 34, Фабричній, 15, 17.


Проведено виміри заземлення опору ізоляції в житлових будинках по вулицях Заводській, Кармелюка, Котляревського, Старицького, пр. Цементників.
Для покращення обслуговування мешканців в КП «Міське будинкоуправління» організовано щоденну роботу електриків з 8.00 до 20.00, включаючи вихідні та святкові дні. За телефоном 263-89 ви можете викликати електрика. З початку року надійшло 950 усних звернень на виклик електрика.
Багато власників квартир від’єднались від системи центрального опалення і влаштували в своїх оселях автономне опалення. Застерігаємо, що самовільне відключення, встановлення обладнання для електричного опалення без проектного рішення може призвести до значного перевантаження електромережі, перепадів напруги та інших непередбачуваних наслідків. А тому, шановні мешканці, просимо вас не виконувати робіт підвищеної небезпеки самовільно. Виконання таких робіт повинно проводитися після отримання дозволу та виготовлення проектної документації.
За останній час збільшилась кількість звернень від мешканців міста щодо виникнення аварійних ситуації, зокрема в нічний час. І причиною цього є те, що населення купує сучасну побутову техніку, електроприлади, комп’ютери, встановлює електричні бойлери, при цьому не враховуючи, що, згідно з угодою зі Здолбунівським РЕМ, встановлена потужність на квартиру не повинна перевищувати 3 кВт. Тому просимо споживачів не вмикати одночасно по декілька приладів, що може привести до перевантаження внутрішньобудинкових мереж і, як наслідок, спричинити виникнення аварійних ситуацій в електромережі будинку в цілому та виходу з ладу вашої побутової техніки.
Житловий фонд з кожним роком зношується, необхідно все більше коштів вкладати в його ремонт, проводити капітальний ремонт з заміною електромереж в цілому будинку. Такі роботи проведені за кошти міського бюджету в житлових будинках №15 та №17 по вул. Фабричній, вул. Грушевського, 37, завершується капітальний ремонт в гуртожитку №40 по вул. Шкільній.
Поточний ремонт та технічне обслуговування внутрішньобудинкових електричних мереж, розрахунки за спожиту електроенергію місць загального користування виконуються за рахунок коштів, які сплачують мешканці за утримання будинків.
Станом на 1.12.1013 р. населення заборгувало за надані послуги 1,3 млн. грн., борги зростають щороку. Тому просимо вас, шановні мешканці, погасити борги, укласти з КП «Міське будинкоуправління» договори на надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території, своєчасно сплачувати поточні платежі, бо тільки від вас залежить належне утримання житлового фонду.
В. Мізера,
інженер-енергетик
КП МБ.

Comments are now closed for this entry