22 травня 2013 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, яке провів міський голова І. О. Ольшевський.
Заступник міського голови О. О. Палій виступив з доповіддю з основного питання - “Про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років”. Запрошені керівники комунальних підприємств міста довели до відома членів виконавчого комітету плани щодо виконання поточних та капітальних ремонтів об’єктів теплопостачання, водоканалізаційної мережі, житлового фонду, утримання доріг та зливових каналізацій. Було прийнято рішення, яким намічено заходи з підготовки комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період.


Завідуюча відділом бухгалтерського обліку та контролю міськради О. І. Лабік прозвітувала про виконання міського бюджету за перший квартал 2013 року. Вона, зокрема, відзначила, що протягом звітного періоду забезпечено виконання основних показників міського бюджету. До загального фонду міського бюджету надійшло 3192,7 тис. гривень. Затверджені бюджетні призначення на перший квартал за доходами виконано на 95,7%. Видатки за рахунок надходжень до спеціального фонду міського бюджету проводились за цільовим призначенням.
На засіданні виконавчого комітету значну увагу було приділено вирішенню соціальних питань, зокрема, охорони житлових та майнових прав малолітніх та неповнолітніх дітей, таких питань було 8.
Всього на засіданні виконавчого комітету прийнято 21 рішення, розглянуто та задоволено 27 звернень громадян, вирішення одного питання перенесено на наступне засідання виконавчого комітету.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами
виконавчого комітету Здолбунівської
міської ради.

Comments are now closed for this entry