Саме так хочеться перефразувати відоме прислів’я працівникам комунальних служб міста. Адже напередодні великодніх та травневих свят під час міського місячника благоустрою за участю підприємств, установ, політичних партій, громадських організацій та самих мешканців Здолбунів було очищено від величезної кількості сміття, яке накопичилось за таку довгу зиму, і по-весняному прихорошено.
Після підведення підсумків оголошеного міським головою місячника було визнано, що надзвичайно відповідально поставились до виконання заходів з упорядкування виробничих, прилеглих та закріплених територій більшість керівників та трудових колективів міста, серед яких перш за все варто щиро подякувати публічним акціонерним товариствам “Волинь-Цемент” (С. І. Дудзяний), “Здолбунівський механічний завод” (В. М. Палій), “Укрцемремонт Здолбунів” (В. М. Романуха), управлінню по експлуатації газового господарства (О. В. Юхименко), товариствам з обмеженою відповідальністю “Добробут” (Я. І. Бляшин), “Волинь-Шифер”  (Я. О. Вакула), “Спектр-ТV” (Б. В. Гайдук), МПП “Квант” (І. Д. Люльчак), “Гаруда”  (А. В. Сакулін), управлінню механізації будівництва  (А. А. Середюк), виробничим підрозділам ст. Здолбунів (В. Г. Кіяшко), моторовагонному депо (С. І. Виговський), локомотивному депо (І. М. Самчук), відбудовчого поїзда (О. О. Бабій), Здолбунівській філії райавтодору (А. Г. Сергієнко), учням та педагогам освітніх закладів міста, а також професійного ліцею залізничного транспорту, об’єднанням співвласників багатоквартирних житлових будинків та житлово-будівельних кооперативів, приватним підприємцям. 


Традиційно підтримали ініціативу міського голови працівники Здолбунівського відділення “ПриватБанку” і прибирали міський гідропарк, члени міських організацій ВО “Батьківщина” - пофарбували лавки, ігрове та спортивне обладнання в гідропарку, Народної партії - пофарбували лавки у сквері по вул. Грушевського, Партії Регіонів - закупили фарбу, ВО “Свобода” - пофарбували ігровий майданчик та лавки в сквері по вул. Шкільній, “Наша Україна” - упорядкували територію біля пам’ятного Хреста по вул. Молодіжній. Хорошим результатом увінчалась акція “Зробимо Україну чистою”, організована громадськими активістами міста за допомогою Інтернет-ресурсу zdolbuniv.com. Під час цієї акції вдалось очистити прибережну територію водойми вздовж зони відпочинку та берег озера в міському гідропарку від сміття.
Приватні підприємці І. О. Леляков, В. Ф. Матвеєв,
О. Ю. Дергунов, працівники та учні Станції юних техніків (С. П. Дяченко) доклали чимало зусиль для упорядкування пам’ятників на території міста.
Хочеться особливо подякувати керівнику Здолбунівського районного центру зайнятості С. М. Бабичу за оперативне сприяння в оформленні та направленні працівників на громадські роботи. Активно взяли участь у висаджуванні дерев на території міста члени політичної партії “УДАР Віталія Кличка”, які висадили 100 дерев, учні ЗОШ № 3 - 50 дерев, ЗОШ № 5 - 60 дерев, ліцею залізничного транспорту - 50 дерев, працівники групи благоустрою міської ради - 90 дерев.
Силами комунальних підприємств міста “Здолбунівводоканал” (В. І. Мельник), “Здолбунівкомуненергія” (В. А. Шавронська), “Міське будинкоуправління” (В. А. Габрук), “Здолбунівське” (С. В. Потапчук) та групи благоустрою міської ради було відремонтовано і пофарбовано ігрове обладнання в сквері по вул. Парковій, на прибудинкових територіях, ліквідовано стихійні сміттєзвалища по вулицях Парковій, Шевченка (район гідропарку), І. Гончара, Залізничній, Шкільній (район ЗОШ №6 та ДНЗ “Усмішка”), Віли 1, Заводській (район пляжу). Очищено від бур’янів та бруду зони відпочинку, всі прибудинкові території, упорядковано більшість клумб та газонів, контейнерні майданчики, побілено дерева та бордюри, завезено пісок та вивезено понад 200 м куб. сміття з міських кладовищ, розпочато підготовку пляжів до купального сезону, завезено 100 м куб. піску, облаштовано 4 нових клумби по вулиці Мазепи та в міському гідропарку. КП “Здолбунівводоканал” постійно забезпечує наявність технічної води в бочках на кладовищі по вул. Коперника.
З піднесеним настроєм долучились до великого передсвяткового прибирання всі небайдужі мешканці міста, за що велике їм спасибі від міської ради та комунальних служб міста.
Дорогі здолбунівчани! Ми і надалі віримо в тісну співпрацю і взаєморозуміння з вами, конструктивний підхід до вирішення наших спільних проблем, адже тільки таким чином зможемо зробити Здолбунів містом, в якому з радістю житимуть наші діти. Тож давайте і надалі будемо підтримувати ті порядок і чистоту, які є на цей час, адже це так просто - не смітити!
Ірина СИРОТА,
завідуюча комунальним відділом
з благоустрою міста.

Comments are now closed for this entry