Опалювальний період 2012-2013 рр., який було розпочато відповідно до розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 9.10.2012 р.
№ 549 11 жовтня 2012 року, завершено відповідно до розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 15.04.2013 р. № 162.
Незважаючи на ряд проблем, що виникли в процесі надання споживачам послуг з теплопостачання, опалювальний сезон пройшов без аварійних зупинок технологічного обладнання, поривів теплових мереж. Ремонти на теплових мережах здійснювались з метою попередження виникнення аварійних ситуацій та запобігання витокам теплоносія. На котельні підприємства безперебійно здійснювалось газо-, електро-, водопостачання.
Наразі фахівцями підприємства здійснюється аналіз проведення опалювального періоду, а саме: витрат паливно-енергетичних ресурсів при виробництві теплової енергії, причини неякісного теплопостачання окремих квартир житлових будинків. Крім того, з метою якісної підготовки підприємства до роботи в наступний сезон розробляються плани-графіки ремонтів об’єктів підприємства.


У планах підприємства на ремонтний період: заміна теплових мереж по вул. Кармелюка, Цементників, Старицького, заміна вводів до житлових будинків по вул. Коперніка, 57, Заводська, 4, Шкільна, 9, 34; заміна котлів “НІІСТУ-5” на котельні по вул. Д. Галицького,17 на сучасні з високим коефіцієнтом корисної дії; ремонт внутрішньобудинкових мереж згідно із заявами споживачів; ревізія та ремонт технологічного обладнання на всіх об’єктах підприємства.
Основною проблемою, яка може вплинути на проведення ремонтних робіт у літній період, залишається велика заборгованість за спожиту теплову енергію мешканців та окремих приватних підприємців. Станом на 12.04.2013 р. заборгованість населення перед підприємством становить 3,9 млн. грн. На виконавчому провадженні в Здолбунівському РВ ДВС перебувають 688 справ на суму 986,5 тис. грн. Підприємство і надалі буде подавати боржників до суду на примусове стягнення заборгованості. Разом з тим, звертаємось до всіх своїх споживачів з проханням розрахуватись за отримані в опалювальний період послуги з теплопостачання.
Юрій УШИНСЬКИЙ,
начальник ВТВ КП 
“Здолбунівкомуненергія”.

Comments are now closed for this entry