Рішення міської ради від 20 березня 2013 року № 791

 

Керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, статтею 23 Закону України “Про оцінку земель” від 11.12.2003 року № 1378-ІV, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, розроблену ПП ПВЦ “Лендбуд-Вест”, міська рада вирішила:
1.Схвалити проект рішення “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Здолбунівської міської ради” із показниками базової вартості та грошової оцінки 1 м2 забудованих земель в розрізі економіко-планувальних зон з показниками, наведеними в додатку № 1.
2. Проект рішення оприлюднити в засобах масової інформації та протягом місяця розглянути пропозиції, щодо нормативної грошової оцінки, які будуть надходити на адресу Здолбунівської міської ради після оприлюднення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів та податкової політики (голова А. Й. Броніч), а організацію його виконання - на заступника міського голови О. О. Палія.
Міський голова І. О. ОЛЬШЕВСЬКИЙ.

 

Додаток №1 до рішення міської ради
№ 791 від 20 березня 2013 року

 

Базова вартість земель м. Здолбунів в межах економіко-планувальних зон

 

Comments are now closed for this entry