Рішення міської ради від 20 березня 2013 року № 790

 

Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою здійснення міською радою повноважень, визначених Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, вдосконалення правового регулювання господарських відносин на території міста, міська рада вирішила:
1. Внести зміни у план підготовки регуляторних актів на 2013 рік, доповнивши додаток до рішення міської ради від 18.12.2012 р.
№ 681 “Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік” пунктом 14 /додається/.
2. На виконання статті 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики” опублікувати план підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік в друкованих засобах масової інформації.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова В. В. Максимчук), а організацію його виконання - на заступника міського голови О. О. Палія.
Міський голова І. О. ОЛЬШЕВСЬКИЙ.

 

Додаток до рішення міської ради
від 20 березня 2013 року № 790

 

План підготовки проектів регуляторних актів на 2013 календарний рік

 

 

Секретар міської ради В. В. КАПІТУЛА.

Comments are now closed for this entry