27 лютого 2013 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
Було заслухано звіт начальника комунального підприємства “Здолбунівське міське бюро технічної інвентаризації” А. М. Гавриш про роботу підприємства.
Відмічено, що це КП стабільно працювало понад десять років. Фактичний оборот по реалізації послуг у 2012 р. становив понад мільйон гривень. У зв’язку зі змінами в законодавстві щодо ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно бюро технічної інвентаризації втратило право надавати такі послуги, що призвело до значного скорочення трудового колективу. Однак, підприємство працює, надає мешканцям міста та району послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомості.


Тримаючи на постійному контролі роботу БТІ, міський голова
І. О. Ольшевський провів ряд нарад, ставлячи завдання зберегти це підприємство та колектив, розширювати перелік послуг. Також видав розпорядження, яким зобов’язав бюро технічної інвентаризації сприяти роботі реєстраційної служби Здолбунівського районного управління юстиції, забезпечивши доступ до матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, а також архівних справ, яких налічується у бюро близько 16 тисяч по Здолбунівському району.
На засідання виконавчого комітету був запрошений заступник начальника РВ УМВС України в Рівненській області Ю. В. Петренко, який взяв участь в обговоренні питання щодо виконання рішення виконавчого комітету від 27.06.2012 р. “Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста Здолбунів”.
Підготовлено Програму озеленення міста Здолбунів на 2013-2015 рр., пріоритетом якої є озеленення міського гідропарку та скверів .
Усього на засіданні виконавчого комітету прийнято 28 рішень, розглянуто та задоволено 8 звернень підприємств та установ, 16 звернень мешканців міста, одному відмовлено.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами
виконавчого комітету.

Comments are now closed for this entry