Минулого тижня відбулась сімнадцята сесія Здолбунівської міської ради. Під час неї депутати розглядали питання про зміни до міського бюджету та місцевих програм на 2012 рік. Міський голова І. О. Ольшевський змушений був скликати цю сесію через виробничу необхідність, а саме для забезпечення можливості завершення ряду робіт з капітального ремонту будинків та благоустрою міста, а також початку робіт на об’єктах, включених до плану соціально-економічного розвитку міста Здолбунова на поточний рік.


Всі розглянуті на сесії питання попередньо було обговорено і підтримано профільними комісіями.
Так, завдяки прийнятим змінам, завершать роботи з капітального ремонту фасадів будинків № 187 по вулиці Шевченка та № 2 по вулиці Гончара, буде можливість здійснити ремонт покрівель у будинках по вул. Фабричній, 17, Чубинського, 20, Заводській, 14а, Незалежності, 45, провести капітальний ремонт димоходів по вулиці Церковній та балконів по Шкільній, 23. Також буде розпочато ремонт вуличного освітлення по вул. Шкільній та Садовій.
Крім того, на сесії було розглянуто ряд питань щодо земельних відносин, які потребували негайного вирішення, що дозволить отримати додаткові надходження до міського бюджету.
Валентина КАПІТУЛА,
секретар Здолбунівської
міської ради.

Comments are now closed for this entry