23 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, яке провів І. О. Ольшевський.
Заступник міського голови О. О. Палій виступив з доповіддю по основному питанню «Про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років». З цього питання прийнято рішення, яким намічено заходи для комунальних підприємств міста щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.


Завідуюча відділом бухгалтерського обліку та контролю міської ради О. І. Лабік прозвітувала на засіданні про виконання міського бюджету за перший квартал 2012 року. Зокрема, було відмічено, що протягом вказаного періоду забезпечено виконання основних показників міського бюджету. До загального фонду міського бюджету надійшло 2888631 гривень. Затверджені бюджетні призначення на перший квартал за доходами виконано на 91,7 відсотка. Видатки за рахунок надходжень до спеціального фонду міського бюджету проводились за цільовим призначенням.
Також на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення, згідно з якими три сім’ї взято на квартирний облік, затверджено поточні індивідуальні нормативи використання питної води для КП «Здолбунівводоканал», надано матеріальну допомогу 10 громадянам на загальну суму 1700 гривень, внесено подання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» матері багатодітної сім’ї, погоджено режим роботи магазину «Вишенька» по вулиці Шкільній, 19 та заборонено торгівлю з транспортних засобів на ринках міста по вулицях Зеленій та 8 Березня у зв’язку з перенесенням торгівлі сільськогосподарською групою товарів з усіх видів транспортних засобів на земельну ділянку по вулиці 8 Березня (район АЗС).
Прийнято й ряд рішень щодо охорони житлових та майнових прав малолітніх і неповнолітніх дітей.
Дано дозволи на переобладнання приміщень, зміну поштових адрес та оформлення права власності.
Всього на засіданні виконавчого комітету було прийнято 27 рішень, розглянуто та задоволено 9 звернень підприємств та установ, 27 звернень мешканців міста, одному відмовили.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами виконавчого комітету
Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry