Рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради
№ 66 від 28 березня 2012 року

 

Розглянувши клопотання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Здолбунів «Мій-Дім», «Наш-Дім», «Родинний Затишок+», «Шкільний», «Аркад», «Коперника-59», «Темп» та житлово-будівельних кооперативів «Космос», «Супутник» щодо погодження розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій співвласників багатоквартирних будинків, враховуючи статті 10, 16 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:


1. Погодити розміри платежів (тарифів) на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам міста Здолбунів на підставі протоколів загальних зборів членів цих об’єднань, згідно з додатком.
2. Рекомендувати управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проводити відшкодування коштів за надані послуги та призначати субсидії в межах, погоджених цим рішенням розмірів платежів, але не вище діючих загальноміських тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно до класів будинків.
3. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови О. О. Палія, а організацію його виконання - на голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів.
Міський голова  І. О. ОЛЬШЕВСЬКИЙ.

 

Додаток до рішення виконкому
від 28.03.2012 р. № 66

 

 

Керуюча справами виконавчого комітету С. О. ВОЗНЮК.

 

 

 

Comments are now closed for this entry