ТзОВ Комунальних підприємств
ТзОВ КП протягом березня ц. р. було вивезено понад 250 метрів кубічних твердих побутових відходів та негабаритного вантажу з усієї території міста Здолбунова. Відремонтовано та замінено на контейнерних площадках 10 контейнерів. Розпочато ремонт контейнерної площадки по вул. Котляревського та завершено по вул. Коперника, 57.


Завершується капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Коперника, на якій буде встановлено світлодіодні світильники, що дасть змогу забезпечити економію 2,6 тис.кВт електроенергії у рік.
Також у березні за зверненням ТзОВ КП рішенням міської ради від 14.03.2012 р.
№ 446 було внесено зміни до Правил благоустрою міста Здолбунів, а саме про обов’язкове укладання угод на вивіз твердих побутових відходів із спеціалізованим підприємством. У разі самостійного вивозу ТПВ на міське сміттєзвалище обов’язково необхідно укласти угоду з підприємством, що надає послуги з утилізації ТПВ. Згідно зі змінами, внесеними Верховною Радою України до Кодексу України про адміністративні правопорушення, збільшено штрафи для юридичних осіб до 1300 грн. та для фізичних осіб - до 340 грн. у разі порушення правил благоустрою, а саме за відсутність вищезгаданих угод.

 

КП «Здолбунівське»
Упродовж березня до Комунального підприємства «Здолбунівське» надійшло три заяви від жителів вулиць Щепкіна, Словацького та Котляревського з питання вуличного освітлення, на що вжито заходів і усунено недоліки.
Також проведено заміну ламп по вул. Ватутіна, Фестивальній, Новій, 8 Березня, Грушевського, Зеленій, замінено лічильник обліку електроенергії по вул. Новій, здійснено переведення часових реле на всіх ТП міста Здолбунів.
Прибиральники вулиць у березні-квітні провели побілку дерев та бордюр до Великодніх свят.
Доглядачі кладовищ здійснили прибирання та обрізку дерев на території кладовищ міста.
Нагадуємо, що диспетчерська служба підприємства працює щоденно (крім суботи та неділі) з 8.00 до 17.00, телефон 2-25-15.

Comments are now closed for this entry