22 лютого міський голова І. О. Ольшевський провів друге у 2012 р. засідання виконавчого комітету. Основним серед розглянутих під час нього питань було «Про виконання у 2011 році виконавчим комітетом Здолбунівської міської ради законодавства України щодо розгляду звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року”. З інформацією виступила завідуюча загальним відділом міськради Л. Т. Євтушок. Вона відзначила, що вирішення проблем, які піднімають у своїх зверненнях жителі міста, в числі головних завдань роботи Здолбунівської міської ради. На основі звернень громадян міська рада та її виконавчий комітет планують свою роботу, розробляють місцеві програми та вносять відповідні корективи у План соціально-економічного розвитку міста на 2011-2015 роки.


Торік до Здолбунівської міської ради надійшло 1402 звернення, що на 360 менше, ніж у 2010 році, на особистому прийомі у міській раді побувало більше 300 відвідувачів.
Планове виконання робіт (згідно з Планом соціально- економічного розвитку міста на 2011-2015 роки та відповідними доповненнями до місцевих програм) сприяло зменшенню, у порівняні з 2010 роком, кількості колективних звернень громадян, що надійшли на адресу міської ради за минулий рік. У колективних зверненнях жителі міста піднімали питання діяльності житлово-комунальної інфраструктури, благоустрою міста. Резонансною є проблема великої кількості у місті бродячих собак. Підприємці ринку по вул. 8 Березня стурбовані несанкціонованою торгівлею в місті. Незадоволені громадяни інтенсивним рухом важковагових автомашин по вул. Шевченка, Грушевського,
8 Березня.
Більшість колективних звернень було розглянуто та поставлено на контроль до виконання. Так, у 2011 році на контроль поставлено 75 звернень громадян міста, які включено до виконання у місцеві програми на 2011 рік та розплановано по роках згідно з Планом соціально-економічного розвитку міста на 2011-2015 роки.
Контрольні звернення в основному стосуються благоустрою міських вулиць, їх освітлення, асфальтування; ремонту житлового фонду, тобто, це звернення, для вирішення яких потрібні значні кошти. Слід відзначити, що протягом 2011 року було виконано ряд контрольних (колективних) звернень з 2007-2009 років. Це, зокрема, реконструкція вулиць 8 Березня, І. Богуна (контроль 2007 року), Чубинського, Віли-4 (контроль 2008 року), ремонт фасадів багатоповерхових будинків по вулиці Шкільній, 30 та Шевченка, 189 (2007 рік).
На засіданні про роботу комунального підприємства «Здолбунівводоканал» змістовно та аргументовано прозвітував його керівник,
В. І. Мельник. Також відповідним рішенням виконавчого комітету було затверджено графік подачі води з цілодобовим водопостачанням підприємством «Здолбунівводоканал».
Про виконання Здолбунівського міського бюджету за 2011-й рік інформувала завідуюча відділом бухгалтерського обліку та контролю міської ради О. І. Лабік. Вона, зокрема, повідомила, що до загального фонду міського бюджету надійшло 13451 тис. грн., з яких 12975 тис. грн. - власні та закріплені доходи. Затверджені бюджетні призначення на 2011-й рік за доходами виконано на 102 відсотки.
Крім того, на засіданні виконавчого комітету було прийнято ряд рішень щодо охорони житлових і майнових прав малолітніх та неповнолітніх дітей; позитивно вирішено питання про надання матеріальної допомоги мешканцям міста (на загальну суму 1250 гривень); погоджено режими роботи магазину «Базарчик» по вул. 8 Березня,13 та кіоску по вул. Базарній,1; надано ряд дозволів на переобладнання житлових та нежитлових приміщень, підключення до міських водопровідної та каналізаційної мереж. Також дано дозвіл на оформлення права приватної власності на 9 квартир та будинків громадян міста. Дозволено зрізання 16 аварійних дерев.
Всього на засіданні виконавчого комітету прийнято 33 рішення, розглянуто та задоволено 8 звернень підприємств та установ і 36 звернень мешканців міста.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами виконавчого комітету 
Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry