1 січня 2012 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", згідно з яким видача документів дозвільного характеру суб’єктам господарювання здійснюється за принципом організаційної єдності, виключно у приміщенні дозвільного центру і виключно державним адміністратором шляхом взаємодії з представниками місцевих дозвільних органів.
Почав діяти принцип "єдиного вікна", ефективність якого посилюється запровадженням відповідальності чиновників за несвоєчасну видачу дозвільних документів. Законом чітко встановлені терміни видачі тих чи інших дозвільних документів, а також їх вартість.


Окрім цього, з 1 січня 2012 року набрав чинності Закон України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», згідно з яким забороняється вимагати від суб'єктів господарювання документи дозвільного характеру, необхідність отримання яких не передбачена Законом та які не внесено до Переліку ним затвердженого. Із змістом Закону можна ознайомитись на сайті Здолбунівської райдержадміністрації (www.zdolbun.rv.ua)
Інформаційний стенд, який знаходиться на третьому поверсі райдержадміністрації, містить довідкову інформацію, необхідну суб’єктам господарювання для провадження підприємницької діяльності та отримання документа дозвільного характеру, зразки бланків заяв, інформаційні картки. Інформація на стенді постійно актуалізується у відповідності до змін законодавства у дозвільній сфері.
Суб’єкти підприємницької діяльності району можуть отримати дозволи та необхідні погодження у дозвільному центрі за адресою: Здолбунівська райдержадміністрація, вул. Грушевського, 14, каб. № 301 (ІІІ-й поверх). Для цього необхідно подати державному адміністратору дозвільного центру заяву встановленого зразка та перелік документів згідно із затвердженими регламентами для отримання документів дозвільного характеру.
Графік роботи дозвільного центру: прийом суб'єктів господарювання щоденно - з 9.00 до 18.15, п’ятниця - з 9.00 до 17.00 (обідня перерва - з 13.00 до 14.00).
Світлана МУЛЯР,
державний адміністратор
дозвільного центру.

Comments are now closed for this entry