26 жовтня цього року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, під час якого основним було питання «Про розгляд проектів місцевих Програм на 2012 рік».
Із врахуванням пропозицій депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, колективів підприємств та установ, заяв жителів міста розроблено 12 проектів програм, зокрема, щодо благоустрою міста, утримання автомобільних доріг, природоохоронних заходів, капітальних ремонтів житлового фонду, підтримки житлово-комунального господарства та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, соціальна, культурно-мистецька, спортивна програми, а також програми проведення земельної реформи та охорони громадського порядку. З коментарями по цьому питанню виступив міський голова І. О. Ольшевський та його заступник О. О. Палій.
Завідуюча відділом бухгалтерського обліку та контролю О. І. Лабік доповіла про виконання Здолбунівського міського бюджету за 9 місяців 2011 року. Відзначалось, що виконання дохідної частини загального фонду бюджету становить 94,3 процента.
Також на засіданні виконкому було прийнято рішення «Про організацію бухгалтерського обліку в дошкільних навчальних закладах міста», яким передбачене запровадження з 1.01.2012 року ведення бухгалтерського обліку в дошкільних навчальних закладах «Ладоньки», «Усмішка», «Чебурашка», «Дзвіночок» і «Грайлик».
Затверджено і акт приймання-передачі 59 квартир по вулиці Коперника, 65 міста Здолбунів, згідно з яким Державна іпотечна установа безоплатно передає ці квартири у комунальну власність міста, що дасть змогу наймачам цих квартир оформити їх приватизацію, починаючи з січня 2012 року.
Всього на засіданні виконавчого комітету прийнято 17 рішень з різних питань, розглянуто й задоволено 7 звернень підприємств та установ і 16 звернень мешканців міста.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами
виконавчого
комітету Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry