Рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради
від 10 жовтня 2011 року № 223

Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», статей 7, 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", враховуючи постанову Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України від 30.09.2011 р. № 86 «Про встановлення тарифів на теплову енергію КП «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради», виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Визначити, що тарифи на послуги теплопостачання (централізоване опалення, підігрів води), що надаються комунальним підприємством «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради для бюджетних установ та інших споживачів, встановлюються в розмірі, визначеному постановою національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України від 30 вересня 2011 року № 86 «Про встановлення тарифів на теплову енергію КП «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради», згідно з додатком, і вводяться в дію з моменту набрання чинності цієї Постанови та коригуються у встановленому порядку.


2. Комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради (В. Шавронська) довести до відома споживачів міста Здолбунів про зміну тарифів на теплову енергію і послуги з теплопостачання (централізоване опалення та підігрів води).
3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 23 вересня 2009 року № 253 «Про затвердження тарифів з теплопостачання та гарячого водопостачання, що надаються КП «Здолбунівкомуненергія» для бюджетних установ та інших споживачів».
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Палія О. О., а організацію його виконання - на директора комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія» Шавронську В. А.
Заступник міського голови О. О. ПАЛІЙ.

Додаток
до рішення виконкому
від 10 жовтня 2011 р. № 223

ТАРИФИ (в т. ч. ПДВ)
на послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання,
що надаються комунальним підприємством «Здолбунівкомуненергія»

 

 Керуюча справами виконавчого комітету С. О. ВОЗНЮК.

Comments are now closed for this entry