31 серпня 2011 року міський голова І. О. Ольшевський провів чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, на якому було розглянуто основне питання “Про стан роботи та завдання дошкільних навчальних закладів міста на 2011-2012 роки”.
З інформацією виступила секретар ради В. В. Капітула. Вона відзначила, що завдяки злагодженій роботі міської ради, дошкільних навчальних закладів, підтримки батьків ДНЗ належно підготовлені до нового навчального року. Завдання щодо зміцнення їх матеріально-технічної бази, приведення мережі у відповідність з можливостями бюджету та потребами населення окреслені у прийнятому рішенні.
На засіданні виконкому прийнято також рішення, яким погоджено рух автотранспорту підприємства ТзОВ і ФК «Євроінвестбуд». Слід зазначити, що це підприємство дотримується своїх зобов’язань - провело ремонт вулиці Грушевського, на черзі ремонт вул.
І. Гонти.
З 1 вересня 2011 року затверджений розрахунок на технічне обслуговування ліфтів КП «Міське будинкоуправління» та введений у тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Прийнято рішення про внесення подання на присвоєння звання «Мати-героїня» матерям трьох багатодітних сімей.
Дано дозвіл мешканцям житлового будинку по вул. Жовтневій, 2 на відключення від центральної системи теплопостачання.
За ініціативою члена виконавчого комітету О. Є. Дацюка повторно розглянуто питання торгівлі у невстановленому місці по вулиці Шкільній, 11. Тож прийнятим рішенням з 01.09.2011 р. заборонено організовувати вуличну торгівлю громадянці Н. Л. Проховській біля кафе “Південь” по вул. Шкільній, 11.
Всього на засіданні виконавчого комітету прийнято 35 рішень з різних питань, розглянуто та задоволено 13 звернень підприємств та установ і 30 звернень мешканців міста.
Світлана Вознюк,
керуюча справами міськради.

Comments are now closed for this entry