На виконання розпорядження президента України від 14 липня 2001року № 190/2001-рп « Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах « , з метою запобігання нещасних випадків та покращення роботи по організації відпочинку людей на воді під час літнього купального сезону 2011року, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Провести сезон безпеки на озерах по вулиці Старомильській , по вулиці Заводській та в гідропарку по вулиці Шевченка з 28 травня по 31серпня 2011року.
2.Завідуючій комунальним відділом по благоустрою міста Сироті І.Г.:
2.1 Організувати чотири рятувальні пости в місцях масового відпочинку людей : два пости на озері по вулиці Старомильській, один на озері по вулиці Заводській, один в гідропарку по вулиці Шевченка.
Встановити режим роботи матросів – рятувальників з 10.00 по 20.00 години в святкові та вихідні дні.
2.2 До 28 травня 2011року забезпечити приведення території місць масового відпочинку біля водойм до належного санітарного стану,а саме: провести поточний ремонт туалетів, пофарбувати малі архітектурні форми, встановити чотири контейнери для збору сміття, організувати систематичний вивіз сміття, почистити прибережну смугу від очерету та сміття.
2 3.Побудувати додаткову контейнерну площадку та встановити додаткове обладнання для організації рятувального поста в міському гідропарку.
2.4 Визначити та огородити сітками місця для безпечного купання дітей.
2.5 Провести на вищеназваних місцях масового відпочинку людей перевірку та очищення дна.
2.6 підготувати та розвісити матеріали з правилами поведінки на воді на існуючих агітаційних стендах.
2.7 Заключити трудові угоди про прийняття на роботу матросів- рятувальників та прибиральників на пляжі з 15.05.2011року по 1.09.2011року.
2.7 Директору ДТМР « Чайка» забезпечити рятувальників необхідними плавзасобами і обладнанням та перевірити наявність медичних постів.
3. завідуючий загальним відділом Євтушок Л.Т. довести до відома підприємців ,які надають торгівельні послуги на пляжах , про сувору заборону на продаж алкогольних напоїв на території пляжів.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Палія О.О.
Міський голова І.О.Ольшевський

Comments are now closed for this entry