Рішення виконкому Здолбунівської міської ради від 22.06.2011 р. № 140

Розглянувши клопотання комунального підприємства “Міське будинкоуправління” про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, керуючись ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Затвердити з 1 липня 2011 року поданий КП “Міське будинкоуправління” розрахунок базових розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з додатком 1.
2. Затвердити з 1 липня 2011 року диференційовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій квартиронаймачами і власниками квартир залежно від виду послуг та класу будинків згідно з додатком 2.


3. Встановити, що КП “Міське будинкоуправління” з 1 липня 2011 р. застосовує при розрахунках з мешканцями будинків диференційовані тарифи в залежності від переліку послуг, які надаються будинкоуправлінням, та класів, до яких дані будинки належать.
4. У разі ненадання послуг щодо обслуговування будинків житлового фонду, перелік яких врахований в тарифі за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – додаток 1, комунальним підприємством “Міським будинкоуправлінням” щорічно проводиться перерахунок розміру квартирної плати в бік зменшення на величину ненаданих послуг.
5. Базове, повторне та періодичне відстеження результативності цього рішення здійснити КП “Міське будинкоуправління” в порядку, передбаченому чинним законодавством.
6. КП “Міське будинкоуправління” рішення оприлюднити в газеті “Нове життя”.
7. Визнати таким, що втратило чинність з 1 липня 2011 р., рішення Здолбунівської міської ради від 19.05.2010 р. № 1705 “Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”.
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Палія О. О., а організацію його виконання - на начальника КП “Міське будинкоуправління” Хомич О. В.
Міський голова
І. О. Ольшевський.

 

Додаток 1
до рішення виконкому
від 22.06.2011 р. № 140

СТРУКТУРА
тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Додаток 2
до рішення виконкому
від 22.06. 2011р. № 140

Площа житлового фонду міста
з урахуванням коефіцієнтів для класу будинків

Тарифи на послуги з утримання
будинків і споруд та прибудинкових
територій відповідно до класифікації
житлового фонду та виду послуг
по місту Здолбунів

Керуюча справами
виконавчого комітету С. О. Вознюк. 

Comments are now closed for this entry