25 травня 2011 року міський голова І. О. Ольшевський провів планове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, на якому було розглянуто основне питання «Про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років». З інформацією виступив заступник міського голови О. О. Палій. Доповідали керівники житлово-комунальних підприємств міста. Виконавчий комітет затвердив заходи з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.
Секретар ради В. В. Капітула виступила з інформацією про виконання заходів щодо покращення фізкультурно-оздоровчої роботи серед мешканців Здолбунова за місцем проживання, в місцях масового відпочинку.
Здолбунівська міська рада запрошує мешканців міста відвідувати місця масового відпочинку - на озерах в гідропарку по вулиці Шевченка, вулицях Заводській, Старомильській, де проведено значний обсяг робіт перед відкриттям купального сезону.
Завідуюча відділом бухгалтерського обліку та контролю О. І. Лабік прозвітувала про виконання міського бюджету за перший квартал 2011 року. Виконання загального фонду бюджету по доходах становить 87,1 відсотка, по видатках – 95,3 відсотка до плану на перший квартал.
В зв’язку з введенням в дію 9 травня 2011 року Закону України «Про доступ до публічної інформації» внесені зміни в регламент роботи виконавчого комітету.
Доводимо до відома мешканців міста, підприємств та установ, що на засіданнях виконавчого комітету будуть розглядатися лише ті питання, проекти рішень по яких за 20 робочих днів до чергового засідання виконавчого комітету оприлюднені на офіційному веб-сайті Здолбунівської міської ради в мережі Інтернет.
Всього на засіданні виконавчого комітету прийнято 30 рішень з різних питань. Розглянуто та задоволено 7 звернень підприємств і установ та 46 звернень мешканців міста.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами
виконавчого комітету
Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry