“Про затвердження тарифів на послуги
з утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій”

Керуючись ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, розглянувши клопотання КП “Міське будинкоуправління” про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, міська рада вирішила:
1. Затвердити з 1 червня 2011 р. поданий комунальним підприємством «Міське будинкоуправління» розрахунок базових розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з додатком № 1.


2. Затвердити з 1 червня 2011 р. диференційовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій квартиронаймачами і власниками квартир, залежно від виду послуг та класу будинків.
3. Встановити, що комунальне підприємство “Міське будинкоуправління” з 1 червня 2011 р. застосовує при розрахунках з мешканцями будинків диференційовані тарифи в залежності від переліку послуг, які надаються будинкоуправлінням, та класів, до яких дані будинки належать.
4. У разі ненадання послуг щодо обслуговування будинків житлового фонду, перелік яких врахований в тарифі за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – додаток № 1, комунальним підприємством “Міське будинкоуправління” щорічно проводиться перерахунок розміру квартирної плати в сторону зменшення на величину ненаданих послуг.
5. Базове, повторне та періодичне відстеження результативності даного рішення здійснити комунальному підприємству “Міське будинкоуправління” в порядку, передбаченому чинним законодавством.
6. КП «Міське будинкоуправління» дане рішення оприлюднити в газеті «Нове життя».
7. Визнати таким, що втратило чинність з 1 червня 2011 р., рішення Здолбунівської міської ради від 19 травня 2010 р. № 1705 “Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Палія О.О., а організацію його виконання - на начальника комунального підприємства “Міське будинкоуправління” Хомич О.В.
Міський голова І. О. Ольшевський.

Додаток № 1
до проекту рішення міської ради

СТРУКТУРА
тарифу на послуги з утримання будинків
і споруд та прибудинкових територій 

Стаття витрат

КПМБУ

1

Освітлення місць загального користування та підвальних приміщень

0,16

2

Прибирання прибудинкової території

0,38

3

Поточний ремонт,

в т. ч.

покрівельні роботи

побілка, фарбування під'їздів

мулярні та штукатурні роботи,

столярні роботи,

підготовка житлового фонду до зими

ремонт обладнання дитячих майданчиків

зрізка дерев, косіння на прибудинкових територіях

0,58

 

0,18

0,18

0,12

0,05

0,03

0,01

0,01

4

Обслуговування димовентиляційних каналів

0,07

5

Дератизація

0,04

6

Обслуговування внутрішньобудинкових мереж

водопостачання

водовідведення

 

0,08

0,08

7

Обслуговування внутрішньобудинкових мереж

теплопостачання

0,17

8

Електропостачання для ліфтів

0,07

 

Всього

Будинки без ліфтів

Будинки з ліфтами

 

1,56

1,63

Comments are now closed for this entry