27 квітня 2011 року міський голова І. О. Ольшевський провів планове засідання виконавчого комітету міської ради.
Вже стало доброю традицією щорічно розглядати питання про залучення підприємств, установ, організацій до участі в благоустрої парків, скверів, зон відпочинку та прибудинкових територій.
З переліком об’єктів та обсягів робіт по благоустрою міста, а також списком підприємств, які беруть участь у благоустрої скверів та ігрових майданчиків, присутніх на засіданні ознайомила завідуюча комунальним відділом по благоустрою міста І. Г. Сирота. Завдяки запланованим роботам покращиться естетичний та санітарний стан гідропарку по вулиці Шевченка, скверів по вулицях Грушевського та Шкільній, міських пляжів та прибудинкових територій.
Розглянуто звернення релігійних громад міста щодо врегулювання торгівлі у великі релігійні свята та недільні дні. Прийнятим рішенням рекомендовано суб’єктам підприємницької діяльності, об’єкти торгівлі яких розташовані на території міста, встановити вихідні дні у великі релігійні свята.
Дирекції ринку «Катеринівський» дозволено з 1 травня по 1 листопада 2011 року здійснювати торгівлю сільськогосподарською продукцією з автомобілів на прилеглій до ринку території по вул. Шкільній.
Дано дозвіл Рівненському відділенню ПАТ «Київстар» на розгортання та експлуатацію на території міста Здолбунів мережі високошвидкісного Інтернету.
На засіданні виконкому прийнято також рішення щодо припинення видачі дозволів на відключення від централізованої системи теплопостачання, крім переліку житлових будинків, доцільність відключення яких обґрунтована схемою теплопостачання міста Здолбунів. Буде розглядатись можливість відключення лише цілими будинками. Термін дії рішення про відключення від централізованої системи теплопостачання становитиме один рік з дня засідання комісії.
Всього на засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято 30 рішень, розглянуто та задоволено 55 звернень громадян міста та суб’єктів господарювання.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами виконавчого
комітету Здолбунівської
міської ради.

Comments are now closed for this entry