Впродовж трьох місяців 2011 року міський голова І. О. Ольшевський провів п’ять засідань виконавчого комітету Здолбунівської міської ради. Прийнято понад 90 рішень з різних питань.
Так, в січні було розглянуто основне питання «Про першочергові завдання щодо виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Здолбунівської міської ради». На виконання прийнятого з цього питання рішення на базі ТзОВ комунальних підприємств організована ритуальна служба, на базі оздоровчого центру по вулиці І. Гончара, 16 - центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». З метою ефективнішого утримання житлового фонду пріоритетним напрямком в роботі міськради є створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
За зверненням управління ветеринарної медицини в Здолбунівському районі розглянуто питання щодо організації торгівлі по вул. Базарній ППФ «Інтерфейс», намічені заходи щодо створення належних умов для підприємців, які реалізовують товари на цьому міні-ринку.
Рішенням виконавчого комітету затверджені списки громадян, які перебувають на обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов. На 1 січня 2011 року на квартирному обліку перебуває 281 громадянин, з них 164 - на пільгових умовах.
В лютому на засіданні виконавчого комітету заслухано звіт начальника КП «Міське будинкоуправління» О. В. Хомич. Роботу підприємства визнано недостатньою. Рішенням виконавчого комітету зобов’язано КП МБУ завершити диференціацію послуг по кожному з будинків, які обслуговує підприємство, привести тарифи за надання послуг з обслуговування житлових приміщень та прибудинкових територій до рівня економічно обґрунтованих.
На виконання Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства України на 2009-2014 роки Здолбунівська міська рада планує продовжити реформування житлово-комунальних підприємств міста.
На цьому ж засіданні заслухано інформацію завідуючої загальним відділом міської ради Л. Т. Євтушок «Про роботу виконавчого комітету Здолбунівської міської ради по розгляду звернень громадян, які надійшли у 2010 році». За звітний період надійшло 1765 звернень, з них 56 колективних. Більшість звернень розглядаються на засіданнях виконавчого комітету, сесіях міської ради, депутатських комісіях і щодо них приймаються відповідні рішення.
На основі звернень громадян міська рада планує свою роботу та розробляє програми. Затверджено графік виїзних прийомів громадян та графік участі керівників Здолбунівської міської ради у «прямих» телефонних лініях.
Рішенням виконавчого комітету задоволено колективне звернення підприємців та заборонено суб’єкту підприємницької діяльності Н. Л. Проховській організовувати вуличну торгівлю біля кулінарії «Південь» по вул. Шкільній, 11.
Рішенням виконавчого комітету від 23.02.2011 р. № 36 за підприємствами та організаціями закріплені вулиці і сквери для проведення робіт з благоустрою міста. Згідно з рішенням суб’єкти підприємницької діяльності об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування прибирають прилеглу до об’єктів територію в радіусі 5 м, підприємства, установи та організації, власники будинків - прилеглу територію, тротуари та прибордюрну частину дороги.
23 березня 2011 р. прийнято рішення № 58 «Про стан транспортного сполучення міста Здолбунів», згідно з яким передбачено змінити маршрут руху маршрутних таксі «Рівне-Здолбунів». Він пролягатиме: з міста Рівне - через автостанцію Здолбунів, по вулицях Мазепи – Фабричній – Грушевського – Зеленій – Парковій – Шкільній; в зворотному напрямку - по вулицях Шкільній - Приходька-Грушевського – Фабричній - Мазепи. 15 травня ц. р. буде встановлено знак «Односторонній рух» на вул. Приходька в напрямку з вулиці Грушевського. По вул. Парковій буде облаштована зупинка.
Всього за перший квартал 2011 р. на засіданнях виконавчого комітету розглянуто понад 200 звернень громадян та 25 звернень підприємств та установ міста.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами
виконавчого комітету
міськради.

Comments are now closed for this entry