2 лютого відбулась позачергова сесія міської ради, скликана за вимогою депутатів. Основне питання, винесене на її розгляд, – це звернення до Президента України В. Януковича, в якому депутати висловили свою незгоду з тим, що набуло законної сили рішення суду про скасування Указу Президента України В. Ющенка «Про присвоєння С. Бандері звання «Герой України» та рядом інших моментів, які провокують зростання напруженості у суспільстві.
Депутати обговорили та вирішили направити ще одне звернення до Президента, Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України у зв’язку з підготовкою змін до Земельного Кодексу України, згідно з якими повноваження з розпорядження землями в межах сіл, селищ та міст (крім міст Києва та Севастополя, міст обласного та республіканського значення) передаються від органів місцевого самоврядування до відповідних органів виконавчої влади. Таким чином, місцеві ради будуть фактично усунуті від функцій управління власними територіями.
У зверненні прозвучав категоричний протест проти суттєвого обмеження повноважень місцевого самоврядування на місцях (тексти звернень опубліковані на сайті газети «Нове життя» http:\\newlife.rv.ua).
Було вирішено перенести на чергову сесію розгляд питання про виділення земельної ділянки для будівництва пам’ятника С. Бандері в місті Здолбунові, з яким звернулась громадська організація «Українська Народна Рада Здолбунівщини».
З ініціативи голови постійної комісії з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища І. Є. Мельничука до порядку денного було включено кілька питань стосовно земельних відносин.
Валентина Капітула,
секретар Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry