Додаток
до рішення Здолбунівської міської ради від 02 .02.2011 року №86
Президентові України В. Януковичу

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Здолбунівської міської ради

Здолбунівська міська рада висловлює рішучий протест з приводу оприлюдненої на офіційному інтернет-представництві Президента України В.Ф. Януковича інформації щодо набуття законної сили рішення суду про скасування указу Президента України В. Ющенка № 46/2010 від 20 січня 2010 року «Про присвоєння С.Бандері звання «Герой України».
Скасування указу про присвоєння звання «Герой України» С.Бандері є прямим порушенням Вашої передвиборчої обіцянки про мораторій на ідеологічні питання, які роз’єднують суспільство.
Вищезгадане рішення Донецького апеляційного адміністративного суду стало можливим тому, що Ваш режим позбавив незалежності судову гілку влади і сьогодні суди демонстративно виконують політичні замовлення Адміністрації Президента України, ухвалюючи абсурдні і не правочинні рішення. Водночас правоохоронні органи стали головним знаряддям поліцейської держави в боротьбі проти політичної опозиції .
Адміністрація Януковича-Азарова розгорнула широкомасштабну війну проти українців у всіх сферах суспільного життя – мовній, освітній, ідеологічній, судовій, соціальній, економічній, культурній, духовній.
Уряд, де чимало найвищих чиновників не вміють ні розмовляти, ні читати українською мовою, нехтує національні святині, національні цінності, національних героїв, що є власне ударом в саме серце нашого народу.
Сьогодні ми стоїмо на порозі часу, коли все, що ми пережили в ХХ столітті, починає повторюватися. Знову панує одна партія, чиниться політичний тиск на суспільство та засоби масової інформації, переслідується опозиція, процвітає беззаконня та корупція.
Узурпована Вами влада втратила довіру громадян і тому прагне за допомогою політичних репресій позбутися своїх опонентів.
Ви здаєте національні інтереси і руйнує підвалини української ідентичності та державної незалежності України. Прикриваючись боротьбою з корупцією влада ініціює масове притягнення до кримінальної відповідальності учасників акцій протесту проти підписання принизливих «харківських угод». Реанімовано справи проти учасників акції «Україна без Кучми» десятирічної давності, розпочато збір матеріалів та арештовано організаторів недавніх акцій протесту підприємців.
Нинішні можновладці розуміють, що рано чи пізно режим Януковича буде зметений силою української національної революції, і не має значення, що саме стане основним каталізатором революційного вибуху – так звана пенсійна реформа, зміни в трудовому законодавстві чи посилення репресій проти українських патріотів. Але однозначним є те, що наступний етап української революції відбудеться під національними гаслами .
Для нас, депутатів Здолбунівської міської ради, воля громади є наказом і спрямовуючим чинником у роботі, а тому ми і надалі докладатимемо зусиль до вшанування визначних дат національно-визвольної боротьби та українських національних героїв. Війну діючої влади проти опозиції та національних героїв, ми розцінюємо, як наступ на громадянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом. З нами Бог і Україна.
 Звертаємось до Президента України В.Ф. Януковича з вимогою провести зустріч з уповноваженими представниками органів місцевого самоврядування та подати своє бачення розвитку української національної держави.
Секретар ради В.Капітула

Comments are now closed for this entry