2 вересня цього року в міській раді відбулась уже традиційна робоча зустріч міського голови І. О. Ольшевського з очільниками районних організацій політичних партій та керівниками депутатських фракцій в раді. Метою зібрання було ознайомлення присутніх з підсумками роботи міської ради впродовж року, основними завданнями на теперішній час та перспективами на майбутнє.
Впродовж відкритого конструктивного діалогу було зроблено акценти на проблемних питаннях, які на сьогоднішній день стоять гостро і потребують якнайшвидшого вирішення. Серед них: стан доріг, житлового фонду, робота з боржниками за спожиті послуги, які надаються комунальними підприємствами міста, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, прибирання та вивезення сміття, знешкодження бездомних тварин.
Ряд пропозицій щодо покращення естетичного вигляду нашого міста, розширення зон для відпочинку, надання послуг комунальниками прозвучали з уст М. В. Орлова, Ю. П. Лиморенка, О. Є. Дацюка, В. В. Максимчука, Я. І. Бляшина, Б. Л. Жижкевича, В. Г. Кіяшка, С. С. Матвійчука, Н. А. Хатунцевої, О. О. Панасюка, В. Б. Завгороднього, І. У. Гринюк, О. М. Буздигана та багатьох інших. Учасники зустрічі одностайно погодились, що всі ці проблеми слід вирішувати спільно, активно включаючись у відкритий діалог міського голови з громадою.
Саме з цією метою 21 вересня 2010 року буде організована пряма телефонна лінія з міським головою, під час якої кожен мешканець міста зможе особисто висловити свої пропозиції та побажання.
Напередодні святкування дня міста Здолбунова, яке відбудеться 12 вересня ц. р., представники політичних партій погодились взяти активну участь і надати посильну допомогу міській раді в організації святкових заходів.
Валентина КАПІТУЛА,
секретар Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry