Рішення Здолбунівської міської ради від 19.05.2010 р. № 1705

Розглянувши клопотання комунального підприємства “Міське будинкоуправління” про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, в зв’язку з встановленням з 1 січня 2010 р. мінімальної заробітної плати в розмірі 869 грн., керуючись ст. 28 закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, міська рада вирішила:


1. Затвердити поданий КП “Міське будинкоуправління” розрахунок базових розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з додатком № 1.
2. Затвердити з 1 червня 2010 р. диференційовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій квартиронаймачами і власниками квартир залежно від виду послуг та класу будинків згідно з додатком № 2.
3. Встановити, що КП “Міське будинкоуправління” з 1 червня 2010 р. застосовує при розрахунках з мешканцями будинків диференційовані тарифи в залежності від переліку послуг, які надаються будинкоуправлінням, та класів, до яких ці будинки належать.
4. У разі ненадання послуг щодо обслуговування будинків житлового фонду, перелік яких врахований в тарифі за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (додаток № 1) КП “Міським будинкоуправлінням” щорічно проводиться перерахунок розміру квартирної плати в бік зменшення на величину ненаданих послуг.
5. Базове, повторне та періодичне відстеження результативності даного рішення здійснити КП “Міське будинкоуправління” в порядку, передбаченому чинним законодавством.
6. КП “Міське будинкоуправління” це рішення оприлюднити в газеті “Нове життя”.
7. Визнати таким, що втратило чинність з 1 червня 2010 р. п. 1, 2 рішення Здолбунівської міської ради від 18 листопада 2009 р. № 1349 “Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Палія
О. О., а організацію його виконання – на начальника КП “Міське будинкоуправління” Хомич О. В.
Міський голова
Ольшевський І. О.

 

Comments are now closed for this entry