25 липня відбулося пленарне засідання тридцятої сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання

Передувало сесії засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту, на якому депутати розглянули та погодили районну програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» на 2018-2020 роки, внесення змін та доповнень до програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Здолбунівської районної ради на 2018 рік, Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад Здолбунівського району та Положення про конкурсний відбір на зайняття посад директора та педагогічних працівників комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради.


На початку роботи сесії, депутати заслухали інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Володимира Нечипорука про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року та проголосували за внесення змін до поточного районного бюджету.
Інформацію про стан законності, боротьби зі злочинністю на території Здолбунівського району довів до відома депутатів керівник місцевої прокуратури Григорій Нижник.
Начальник Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Сергій Криса проінформував про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території Здолбунівського району та надав відповіді на питання депутатів.
З метою розв’язання найважливіших проблем району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних ресурсів, депутатами прийнято ряд районних програм, а саме: Програму зайнятості населення Здолбунівського району на 2018 - 2022 роки, районну цільову комплексну програму військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на 2018 – 2022 роки, Програму реконструкції, удосконалення, розвитку, та утримання автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Здолбунівського району на 2018 – 2024 роки, Програму підтримки розвитку садівництва та ягідництва в Здолбунівському районі на 2018-2020 роки, програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» на 2018-2020 роки. Також внесені зміни та доповнення в ряд районних програм та заслухані інформації про хід їх виконання.
Одноголосно затвердили депутати Положення про порядок встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дошок на об’єктах, що належать до комунальної власності територіальних громад Здолбунівського району, в якому чітко прописані правила встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дошок на об’єктах.
Одностайними були депутати і при прийнятті інших рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району: затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, надали згоду на списання майстерні та трактора Копитківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області, погодили порядок оприлюднення інформації що стосується діяльності комунальних підприємств, які є об’ктами спільної власності територіальних громад Здолбунівського району тощо.
Насамкінець сесії депутати заслухали інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Ігоря Антонюка про стан виконання рішення районної ради щодо виділення коштів на закупівлю парт для «Нової української школи».
Фото
Людмили МАРЧУК.
§

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити