У роботі сесії 23 травня взяли участь 24 депутати районної ради, які під головуванням голови районної ради Олега Дацюка обговорили та ухвалили рішення за 45 питаннями порядку денного.
Вже традиційно депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, заслухали звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2018 року, інформації про хід виконання районних програм, внесли зміни в ряд районних програм.
З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей, депутати ухвалили такі районні програми, як підтримки сімей, дітей та молоді на 2018-2022 роки, забезпечення молоді житлом на 2018-2023 роки, підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2018-2019 роки, розвитку малого і середнього підприємництва у Здолбунівському районі на 2018-2020 роки.


Обговорено ряд майнових питань, зокрема, про інвентаризацію об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району, про надання згоди на списання майстерні Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Здолбунівської районної ради Рівненської області, а також про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району меморіального комплексу «Героям Гурбинської битви» з комунальної власності територіальної громади с. Будераж.
У зв’язку з прийняттям законодавчих актів щодо реформування в галузі охорони здоров’я, депутатами одноголосно підтримані рішення про затвердження передавального акта комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» та про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги».
Насамкінець депутати одноголосно прийняли звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та народних депутатів України щодо запобігання знищенню в Україні екстреної медичної допомоги, збільшення оплати праці працівникам системи екстреної медичної допомоги, збільшення медичної субвенції з Державного бюджету України на 2018 рік та підтримали звернення Президента України та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.
За інформацією на сайті Здолбунівської районної ради.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити