Впродовж останнього часу Україна змушена захищати свою територіальну цілісність, суверенітет та незалежність від Російської Федерації, яка відкрито підтримує терористичні організації на Сході України. Усі цивілізовані країни світу розробляють та уже запроваджують санкції проти Росії і цим самим намагаються стримати агресора.
Відповідно до ст. 17 Конституції України захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього українського народу.
Одним із заходів впливу на агресора та забезпечення інформаційної безпеки є маркування товарів російського походження. Бойкот російським товарам уже запроваджено у Львівській, Черкаській, Полтавській, Волинській, Івано-Франківській областях та у м. Рівне.
У зв’язку з цим звертаємось з проханням до суб’єктів господарювання, що здійснюють гуртову, роздрібну торговельну діяльність на території Здолбунівського району, вжити заходів для спеціального інформування споживачів про товари російського походження шляхом запровадження помітного маркування товарів позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації та/або зазначенням цієї інформації на цінниках, а також розміщення таких товарів на окремих полицях.
Вважати товаром російського походження товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є громадянин Російської Федерації чи юридична особа, зареєстрована у Російській Федерації.
Схвалено рішенням районної ради
від 21 серпня 2014 р. № 760.

Comments are now closed for this entry