Рішення Здолбунівської районної ради від 21 лютого 2014 року № 638

 

Здолбунівська районна рада змушена констатувати, що 18 лютого 2014 року злочинна влада розпочала справжні терористичні дії проти українського народу. Свідомо, цинічно та брутально придушуючи протест українців, чинна влада остаточно втратила будь-яку легітимність, перейшла межі гуманізму, людяності та моральності.
Жорстокі вбивства наших громадян свідчать, що в Україні уже не діє стаття 3 Конституції, відповідно до якої Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищими соціальними цінностями. Президент В. Янукович перестав бути гарантом Конституції України.


Назвавши українців терористами, влада у такий спосіб оголосила війну власному народові. Здолбунівська районна рада не може залишатися осторонь цих подій.
Виражаючи спільні інтереси територіальних громад сіл, селища та міста Здолбунівського району, спираючись на підтримку мешканців, дбаючи про необхідність захисту прав та свобод людей, забезпечення їх життя та здоров’я, з метою недопущення подальшого кровопролиття, керуючись статтями 1, 3, 5, 34, 40, 69, 144 Конституції України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Здолбунівська районна рада, вирішила:
1. Висловити суспільну недовіру Вік­тору Януковичу та вважати його таким, що втатив легітимні повноваження глави держави.
2. Заборонити керівникам підприємств, установ та організацій району, незалежно від форм власності та підпорядкування, чинити будь-які перешкоди у реалізації права працівників на участь у страйку.
3. Здолбунівському районному відділу УМВС України у Рівненській області забезпечити правопорядок та охорону життя громадян на території району. Заборонити участь працівників Здолбунівського районного відділу УМВС України у Рівненській області у будь-яких заходах, спрямованих на перешкоджання здійсненню права народу на мирний спротив.
4. Вимагати від силових структур негайного виконання Постанови Верховної Ради України «Про засудження застосування насильства, що призвело до загибелі мирних громадян України».
5. Підтримати звернення Рівненської обласної ради до працівників правоохоронних органів та суддів перейти на сторону українського народу та стати на його захист.
6. Президії Здолбунівської районної ради:
6.1. Перейти у режим щоденних засідань за участю представників громадськості у період міжпленарної роботи районної ради.
6.2. У режимі щоденних засідань розглядати питання життєдіяльності Здолбунівського району з обов’язковим заслуховуванням керівників правоохоронних органів та районних служб, комунальних закладів, підприємств та установ, управлінь та відділів райдержадміністрації.
7. Усі розпорядження Здолбунівської районної державної адміністрації по­годжувати з президією Здолбунівської районної ради.
8. Це рішення надіслати Верховній Раді України, Здолбунівському міжрайонному відділу Служби безпеки України у Рівненській області, Здолбунівському районному відділу УМВС України у Рівненській області, прокурору Здолбунівського району, районному суду, районним комунальним підприємствам, закладам та установам, сільським, селищній, міській раді для ознайомлення та виконання, опублікувати у газеті «Нове життя» та на офіційному сайті районної ради.
9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії та виконавчий апарат районної ради.
10. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття та діє до стабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні, про що районна рада приймає окреме рішення.
Голова районної ради В. Тимощук.

Comments are now closed for this entry