Рішення Здолбунівської районної ради
від 25 лютого 2009 р. № 569

Відповідно до ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями, президією районної ради районна рада вирішила:
1. Затвердити Положення про Почесну грамоту районної ради (додається).
2. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити Положення про Почесну грамоту районної ради в районній газеті “Нове життя”.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Мелъника Я. Р.
Голова районної ради В. Тимощук.

Додаток до рішення Здолбунівської районної ради
від 25 лютого 2009 р. № 569

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту районної ради

1. Почесна грамота є відзнакою районної ради за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності району, активну громадсько-політичну діяльність, благодійну роботу, виховання та навчання молодого покоління тощо.
2. Почесною грамотою районної ради нагороджуються депутати, працівники галузей господарського комплексу, соціально-культурної сфери, установ, організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій.
3. Почесною грамотою районної ради можуть нагороджуватися трудові колективи підприємств, установ, організацій, які зробили значний колективний внесок у соціально-економічний, культурний розвиток району.
4. Подання особи для нагородження Почесною грамотою районної ради здійснюється гласно, за її основним місцем роботи, а осіб, які не працюють, - органом місцевого самоврядування за місцем проживання,
5. Особу, трудовий колектив підприємства, установи, організації може бути представлено до нагородження Почесною грамотою районної ради лише через три роки після попереднього нагородження.
6. Клопотання про нагородження Почесною грамотою на ім’я голови районної ради подається міським, селищним, сільськими головами, керівниками районних підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій районної ради.
7. Клопотання про нагородження вноситься до районної ради не пізніше як за 14 днів до дати нагородження.
8. Одночасно з клопотанням про нагородження подаються: характеристика, копія першої сторінки паспорта.
9. Клопотання про нагородження реєструються у відділі діловодства та господарського забезпечення районної ради і передаються голові районної ради для прийняття відповідного рішення.
10. Нагородження Почесною грамотою здійснюється на підставі розпорядження голови районної ради.
11. He пізніше як за 3 дні до дати вручення виконавчим апаратом районної ради проводиться належне оформлення Почесної грамоти.
12. На підставі спільного розпорядження голови районної ради та голови райдержадміністрації особи, трудові колективи підприємств, установ, організацій можуть нагороджуватися Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації з дотриманням вищезазначеного порядку.
13. Вручення Почесної грамоти районної ради проводиться в урочистій обстановці головою районної ради або його заступником.
14. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності надавати одноразову матеріальну винагороду працівникам, нагородженим Почесною грамотою районної ради, видачу якої здійснювати одночасно з врученням Почесної грамоти.
Заступник голови районної ради
Я. МЕЛЬНИК.


 

 

Comments are now closed for this entry