Напередодні Великодніх свят відбулася сімнадцята сесія районної ради шостого скликання

Попередньо було проведено засідання президії районної ради, на якому депутати ретельно вивчали питання, винесені на пленарне засідання, вносили свої пропозиції, зауваження.


На сесійному засіданні розгляд питань порядку денного обранці районної громади розпочали з бюджетних справ. З інформацією “Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік” виступив начальник фінансового управління районної держадміністрації Володимир Нечипорук, який зазначив, що це викликано рішенням обласної ради від 30 грудня 2011 року № 540 “Про обласний бюджет на 2012 рік”, де рекомендовано органам місцевого самоврядування та головам органів місцевої влади, у зв’язку з неможливістю проведення ними технічного нагляду за ходом робіт на об’єктах, що фінансуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, делегувати повноваження по використанню зазначеної субвенції обласній державній адміністрації.
Депутати були одностайнні у прийнятті рішення про збільшення доходів і видатків спеціального фонду районного бюджету на суму 612686 гривень за рахунок надходження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, яка передається з районного бюджету обласному, а також збільшити кредитування спеціального фонду районного бюджету на 7949 гривень за рахунок повернення коштів, наданих для кредитування індивідуальних сільських забудовників.
Начальник управління економіки Валентина Бухало озвучила перед депутатами питання “Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2006 року № 80 “Про перелік об’єктів, які належать до районної комунальної власності та інвентаризацію будівель і споруд об’єктів районної комунальної власності”. В обговоренні цього питання взяли участь Юрій Лиморенко і Валентина Бондарчук, після чого було прийнято відповідне рішення.
Заступник голови районної ради Яків Мельник проінформував депутатів про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства “Редакція районного радіо”.
Після завершення сесії голова районної ради Василь Тимощук привітав начальника організаційного відділу райради Софію Сидорук з днем народження і вручив їй букет живих квітів.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry